63023032-76C1-4D27-AD75-22EFB5AAC4B2

Hard Rock Cafe Praha slaví 10. narozeniny! Chystá se velkolepá party na kterou dorazí celá řada celebrit!

Před deseti lety se i Praha konečně zařadila mezi téměř dvě stovky míst po celém světě, kde můžete navštívit legendární podniky Hard Rock Cafe. Hard Rock Cafe Praha, které patří mezi největší Hard Rock Cafe v Evropě, oslaví své první kulaté narozeniny ve středu 3. dubna a pro své hosty si při této příležitosti připravilo bohatý program. Návštěvníky, kteří přijdou oslavit 10. narozeniny pražského Hard Rock Cafe, čeká hudební program na dvou scénách a to od brzkého odpoledne až do pozdních večerních hodin! Hosté se mohou  těšit nejen na koncerty oblíbených kapel, jako QUEENIE, AC/DC CZECH REVIVAL, GREEN DAY PRAGUE IDIOTS a U2 REVIVAL, ale také na LIVE JUKEBOX, pojízdný jukebox s živou kapelou uvnitř, umístěný v prostoru před HRC Praha, který bude doplňovat vnitřní hudební scénu.  V programu samozřejmě nebude chybět zakrojení narozeninového dortu přímo na pódiu.

„S Hard Rock Cafe Praha jsme se poprvé seznámili v roce 2010 vyprodaným koncertem. Je tomu tedy již devět let, kdy jsme si toto venue na první pohled zamilovali. Hodně cestujeme, a pokud jsme ve městech, kde se nachází tento řetězec, Hard Rock Cafe vždy navštívíme. Můžeme potvrdit názory mnoha cizinců, že pražské Hard Rock Cafe patří mezi ty nejhezčí. Dům U Rotta je zkrátka krásné prostředí a do následujících let bychom Hard Rock Cafe Praha rádi popřáli mnoho spokojených hostů a další kultury – ať už té hudební nebo gurmánské,“ uvedl frontman kapely Queenie Michael Kluch.

Na večírku samozřejmě nebude chybět výborné jídlo, kterým je HRC Praha proslulé, např. legendární burgery, vynikající žebra nebo steaky. Milovníci sladkého se můžou těšit na vynikající čokoládovou brownie se zmrzlinou a další dezerty. Nesmíme opomenout oblíbený fotokoutek se speciální narozeninovou dekorací, kde si hosté budou moci nechat zdarma udělat fotku. Připravena bude také tombola, ve které bude možné získat ceny spojené s HRC Praha. Celým večerem pak provede oblíbená televizní moderátorka Lenka Špillarová.

„Těší mě, že se nám za uplynulých 10 let podařilo ztrojnásobit počet zaměstnanců Hard Rock Cafe Praha a dát tak příležitost mnoha lidem připojit se k této kultovní značce. Mé přání u příležitosti 10. narozenin Hard Rock Cafe Praha je, abychom si za 10 let mohli říct to samé,“ dodala generální manažerka Hard Rock Cafe Praha Martina Lednová.

 

Sdílejte na:

    Patříte mezi fanoušky Hard Rock Cafe?

    Galerie
    Kategorie Buďte MAXI IN

    Mohlo by se Vám líbit