kamagra jalea oral mercadolibre €85.81

Sandra Parmová bude na finále Muže roku vypadat jako princezna!

Moderátorka zpráv televize Prima Sandra Parmová má opravdu nádhernou postavu! Prokázala to při zkoušce dvou modelů šatů na finále Muže roku, které bude 26. srpna 2016 moderovat s kolegou Karlem Voříškem v Náchodě v Městském divadle Dr. J. Čížka. V krejčovství BeautyPotion Valentiny Armandi v pražské Písecké ulici ohromila všechny svým přirozeným půvabem.

Sandra je několik měsíců po rozchodu s partnerem, přesto nevypadá ztrápeně, ale vyzařuje z ní spokojenost. „V tom těžkém období jsem tehdy moc nejedla, ale už jsem si to v hlavě srovnala a jsem zpátky na původní váze. I na Primě jsou rádi, protože mi nakoupili nové šaty a teď mi konečně sedí perfektně,“ říká sympatická Sandra Parmová, jež nyní váží 54 kilogramů.

V krejčovství ji uvítala módní návrhářka Valentina Armandi. „Se Sandrou se mi pracovalo skvěle, má opravdu perfektní postavu. Příprava obou modelů šatů zabrala 120 hodin,“ naznačila, jak moc si dali v salónu na róbách záležet.

„Když mě kvůli šatům brali míry, měla jsem o tři kilogramy méně, takže jsem se strašně bála, aby mi nyní seděly. Ale padly skvěle,“ pochvaluje si Sandra, která už se nemůže dočkat finálového večera.

„Na Muži roku jsem byla předloni v porotě, moc jsem si to užila. Měla jsem tu čest vystupovat na pódiu s jedním z finalistů. Byl to velmi příjemný večer. A když mi před časem zavolal David Novotný a oslovil mě, abych spolu s Karlem Voříškem moderovala finálový večer, téměř okamžitě jsem souhlasila. Karla mám strašně ráda, je to obrovský profesionál a i lidsky si sedíme. Líbí se mi i jeho přístup k životu, takže se těším na to, že tam spolu rozjedeme nějakou show,“ prozradila moderátorka, která si váží i organizátora akce Muž roku.

„David Novotný je strašně hodný člověk. Muže roku pořádá už sedmnáct let. Tak dlouhou dobu by to nemohl dělat někdo, kdo by do toho nebyl zapálený a nadšený. Moc se mi líbí jak jeho aktivity, kterými jsou kromě Muže roku například Nej sestřička a různé další večery, protože mají charitativní podtext. Pomáhá například bývalému Muži roku Martinu Zachovi, který skončil na vozíku. To oceňuji,“ dodala Sandra Parmová.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit

No Comments