los precios más baratos de citrato de sildenafil en línea €106.01

Pražské Hard Rock Cafe bude celý březen oslavovat ženy!

Již třetím rokem si Hard Rock Cafe připomíná Mezinárodní den žen globálními aktivitami pod heslem „Who Runs the World“ a oceňuje tak úspěchy a talenty žen po celém světě, a to nejen rámci jejich Hard Rock rodiny. Hard Rock Cafe letos rozšiřuje své oslavy Mezinárodního dne žen na celý březen, aby vzdali hold všem ženám a zároveň představili umělkyně a získali finanční prostředky organizacím, které je podporují.

Live Performances by Women Artists Who Know How to Rock

Hard Rock Cafe zapojí nadějné umělkyně napříč různými hudebními žánry do řady živých vystoupeních, která odstartují na Mezinárodní den žen, tedy 8. března. Po celý měsíc bude pak Hard Rock Cafe každých 15 minut přehrávat hudbu zajímavých umělkyň. Patnáctiminutový hudební set s názvem The Empowerment Hour bude poctou hudebnicím, které změnily hudební průmysl.

Women Who Rock Charity

Během celého března mohou hosté Hard Rock Cafe přispět na charitu Women Who Rock, jejímž cílem je prosadit ženy v hudebním průmyslu. Women Who Rock spojuje prostřednictvím síly hudby a pomáhá vzdělávat, podporovat a financovat zdraví žen a jejich hudební aktivity. Hosté mohou nadaci podpořit také prostřednictvím Hard Rock Heals Foundation.

Každé březnové pondělí se na facebookových stránkách Hard Rock Cafe objeví ikonické memorabilie od ženských legend, jako je Lady Gaga, Beyoncé, Aretha Franklin, Geri Halliwell a dalších.

International Women’s Month Bracelets

Od 1. března do 31. března jsou v prodeji náramky s heslem „Who Runs the World“, přičemž celý výtěžek z prodeje putuje ve prospěch charitativní organizace Women Who Run. Náramek je ke koupi za 70 Kč v Rock Shopu Hard Rock Cafe Praha – Malé náměstí 3, Praha 1.

Kategorie Buďte MAXI IN

Mohlo by se Vám líbit