foro de sildenafil teva 100mg €102.13

Česko-Slovenská zpěvačka Karin Ann spojila síly s britskou umělkyní Imogen Heap!

Respektovaná britská umělkyně Imogen Heap, která je známá svým inovátorským přístupem a kreativním využíváním nejnovějších technologií v hudební tvorbě, spojila síly s česko-slovenskou zpěvačkou Karin Ann. Natolik ji oslovil singl false gold mladé tuzemské hudebnice, že se rozhodla na něj vytvořit vlastní remix. Ten si navíc drží v tvorbě Imogen Heap prvenství. Londýnská hudebnice v něm použila novou technologii. Svoje signifikantní backvokály vygenerovala pomocí umělé inteligence s využitím platformy, kterou vyvinula osobně in-house se svým týmem. Remix false gold je díky tomu první skladbou z dílny Imogen Heap, ve které lze v premiéře slyšet hlas jejího AI avatara – „ai.mogen“.  

Karin Ann – false gold (Imogen Heap Remix)https://pias.ffm.to/falsegoldremix

„U remixů jsem opatrná, protože je pro mě důležité, aby mé skladby zůstaly po umělecké stránce kompaktní a bez zásahů. Ale spolupráce s Imogen Heap při remixu „false gold“ byla naprosto úžasná. Byl to velmi jednoduchý proces, protože do toho, co vytvořila, jsem se okamžitě zamilovala. Její styl produkce dal skladbě zcela nový „vibe“, který překonal vše, co si umím představit. Je to neskutečný pocit, že někdo, ke komu jsem dlouho vzhlížela, se nyní podílí na mé hudbě, a ještě k tomu tak významným způsobem. Remix od Imogen dokonale zapadá do mého hudebního stylu a jsem neskutečně vděčná za kouzlo, které jsme společně vytvořili,” říká o spolupráci Karin Ann.

„Bylo hluboce uspokojující a osvobozující pracovat pro změnu na hudbě někoho jiného a mít ji vydanou v krátké době po dokončení. Tento remix vnímám jako příležitost trochu se odvázat a užít si zábavu při tvůrčím procesu,“ dodává Imogen Heap.

Dlouho očekávané debutové album slovenské umělkyně Karin Ann through the telescope oficiálně vyjde v pátek 10. května 2024. Nahrávka přinese 14 skladeb odkrývajících komplexní témata lásky, identity a duševního zdraví v pestré fúzi různých hudebních stylů s  vlivem elektroniky, indie folku a gothic disca. Album se nahrávalo převážně v USA a částečně v Evropě, a Karin Ann si k jeho tvorbě si přizvala po hudební, produkční i zvukové stránce velkou plejádu zahraničních hostů. Výslednou podobu alba formovali po boku Karin Ann američtí hudebníci a producenti Benjamin Lazar Davis a Will Graefe.

Album through the telescope vzbuzuje již několik měsíců před vydáním pozornost v USA. Karin odehrála v úvodu letošního roku několik vystoupení v rámci prestižního newyorského Fashion Weeku a v březnu ji ve svém oficiálním programu přivítal respektovaný showcas festival SXSW (South by Southwest) v texaském Austinu. Jen před pár dny ji představil ve velkém rozhovoru na své titulní straně jeden z nejvýznamnějších hudebních magazínů světa NME. Vzápětí ji veřejně podpořila redakce jednoho z nejprestižnějších hudebních ocenění Grammy Awards v rámci svého programu na podporu mladých talentů Global Spin.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit