síntesis química citrato de sildenafil €131.56

Přidejte se k celebritám a dalším úspěšným lidem a začněte také cvičit a relaxovat v Solárium Fitness BBC!

Fitness se stává v dnešní době stále častěji nedílnou součástí života nejen u samotných celebrit, ale i u dalších úspěšných lidí.  Mezi top fitness studia v České republice patří jednoznačně Solárium Fitness BBC, které naleznete v celkem šesti špičkově vybavených centrech v Praze. Jedná se o fitness studia Vinohradská 190, Evropská 178, Park Hostivař, Centrum Chodov, Nám. Na Stráži 1, Wellness centrum Oasis Vršovická.

Pro cvičení ve fitness jsou k dispozici posilovací stroje italské společnosti Panatta, různé druhy trenažérů, rotopedů, stepperů a běhacích pásů určených začátečníkům i pokročilým.

Dobijte tak baterie kombinací fyzického pohybu, relaxačních procedur a posezením v příjemném prostředí, kde se můžete pobavit s přáteli, navázat nové kontakty, dojednat obchod, seznámit se.

Ve všech centrech Solárium Fitness BBC lze sportovat, relaxovat, ale také se pobavit. Zbavte se napětí akumulovaného během dne prostřednictvím zdravé fyzické aktivity. Uvolnění pak nechte doznívat u skleničky dobrého nápoje a u rozhovoru se stejně naladěným protějškem. Pod odborným vedením trenérů a instruktorů Solárium Fitness BBC se nebojte začít cvičit v jakémkoli věku a s jakoukoli fyzickou kondicí. Vyzkoušejte fitness, aerobic, cycling nebo box. Relaxovat můžete v sauně, páře, u bazénu, v soláriu a všude vám bude k dispozici odborný personál.

V rámci členství může klient Solárium Fitness BBC navštěvovat posilovnu a také veškeré vedené lekce aerobiku, jógy, cyclingu, boxu, či kruhové tréninky bez rezervovaní. Navíc pokud je v daném centru i welness zóna tedy sauna, pára nebo vířivka, tak i toto máte ve členství 499,-Kč/měsíčně k dispozici.  Všechna centra Solárium Fitness BBC mají snadnou dostupnost metrem, tramvají nebo poskytují parkovací místa zdarma.

Kategorie Buďte MAXI IN

Mohlo by se Vám líbit