dónde comprar kamagra sicuro €54.68

V restauraci oblíbené i mezi českými celebritami Hard Rock Cafe si můžete užít Super Bowl!

Super Bowl je finálový zápas dvou nejlepších fotbalových týmů, kterým vrcholí play-off severoamerické National Football League v americkém fotbalu. Letos závěrečný souboj připadá na neděli 13. února 2022. V pražské pobočce Hard Rock Cafe i letos budou přímý přenos zápasu promítat na velkých promítacích plátnech a plazmových obrazovkách rozmístěných po celém podniku. V Hard Rocku budou podávat také speciální menu s akční nabídkou piva, popcorn zdarma a jako doprovodný program vystoupí roztleskávačky.

Jednodenní nabídka menu s názvem Big Game zahrnujete oblíbené pokrmy, které se skvělé hodí na sharing s přáteli jako jsou zapečené nachos se sýrem, mini burgery, křidýlka, cibulové kroužky a další. Po celou dobu akce bude k dostání pivo Staropramen ležák za výhodnou cenu a zdarma se bude rozdávat popcorn.

Akce začíná ve 21:45 hodin, kdy na pódiu začne pre-game debata se známými sportovními moderátory. Zápas Super Bowl odstartuje v 0:30 hodin, od 22:00 do 02:00 hodin budou v HRC průběžně vystupovat roztleskávačky, které ke hře neodmyslitelně patří.

Pro více informací a rezervaci navštivte stránky Hard Rock Cafe Praha: https://www.hardrockcafe.com/location/prague/cs/

Na místě budou velká promítací plátna, speciální fotbalové menu, debata se sportovními moderátory nebo roztleskávačky.

Kategorie Buďte MAXI IN

Mohlo by se Vám líbit