comprar kamagra gel en línea €88.41

Slavná restaurace slaví své narozeniny: Hard Rock Cafe si oblíbily i celebrity!

Od té doby, co se v Londýně v roce 1971 poprvé otevřely dveře Hard Rock Cafe, se společnost Hard Rock International velmi rozrostla a řadí se mezi globálně nejuznávanější firmy. Nyní slaví padesáté výročí a při této příležitosti oznámila nové partnerství s fotbalistou Lionelem Messim, jenž se stane ambasadorem značky na dalších pět let. Messi je prvním sportovcem, se kterým Hard Rock uzavřel spolupráci.

Tímto partnerstvím se Hard Rock vrací ke svým kořenům, protože na začátku 70. let původní londýnská pobočka sponzorovala místní fotbalový klub a vyrobila pro něj jednoduchá týmová trička s logem Hard Rocku. Trička se po zápasu vrátila do restaurace, kde byly rozdány věrným zákazníkům. Triko se ovšem stalo takovým hitem, že majitelé museli zřídit stánek, kde ho začali prodávat. Klasické tričko s logem dodnes zůstává nedílnou součástí identity značky.

V rámci nové spolupráce Hard Rock představil také novou kolekci zboží inspirovanou jejím novým ambasadorem. Kromě speciálního loga k 50. výročí jsou na oblečení některé z nejcharakterističtějších symbolů hráče, jako je lev, číslo 10 nebo jeho vlastní logo. Tato kolekce se připojuje ke kultovní merchandisingové linii a je k dispozici ve všech jejich kamenných obchodech.

„Za posledních padesát let se značka Hard Rock stala jednou z nejznámějších a nejoblíbenějších na světě a zahrnuje kavárny, hotely a kasina v 68 zemích,” uvedl Jim Allen. „Když jsme dosáhli tohoto milníku, věděli jsme, že se musíme spojit s ikonou, která nám pomůže oslavovat novým a nečekaným způsobem, a nebyla lepší volba než legendární Lionel Messi.

„Je mi ctí spolupracovat s tak renomovanou značkou jakou je Hard Rock, a to ještě více v tomto historickém okamžiku – jejich 50. výročí!“ řekl Lionel Messi. „Sport a hudba jsou nedílnou součástí mého života, perfektní kombinace mé profese a volného času. Velice si vážím, že jsem prvním sportovcem, který navázal partnerství se značkou, jenž v minulosti pracovala s takovými hudebními legendami.

Allen a Messi uzavřeli tuto dohodu originální výměnou dárků. Messi dal Allenovi podepsanou repliku jeho zlatého míče a Allen mu na oplátku věnoval elektrickou kytaru navrženou speciálně pro něj. Replika této kytary podepsané hráčem bude vystavena v jedné z budov Hard Rocku a stane se tak jedním z nejcennějším hudebních předmětů na světě. Její přesné umístění bude brzy zveřejněno.

Součástí spolupráce je také kampaň s názvem Live Greatness, kterou Hard Rock jubilejní výročí začal oslavovat. Kampaň poukazuje na minulost značky, na kterou je velice pyšná, ale také nadějeplnou budoucnost.

Messi pak jako velvyslanec brandu debutuje hlavní rolí v reklamě, ve které ukazuje své fotbalové dovednosti, jenž ho dovedou až k memorabilií Hard Rocku.

Foto: Hard Rock Cafe

Kategorie Buďte MAXI IN

Mohlo by se Vám líbit