kamagra jel fiyat €36.38

Také pražské Hard Rock Café a Leo Messi představují vůbec první menu pro děti!

Hard Rock International a globální ambasador značky, Leo Messi, posouvají své partnerství na další úroveň a představují vůbec první Messiho menu pro děti „The Hard Rock Messi Kids Menu“. Toto menu je k dostání ve všech restauracích Hard Rock Cafe a vybraných hotelech a kasinech Hard Rock Hotels & Casinos po celém světě. „The Hard Rock Messi Kids Menu“, které rozšiřuje partnerství společnosti Hard Rock International se světově proslulou fotbalovou legendou, zahrnuje Messi X Burger, Messi Golden Chicken Sandwich a další dětské pokrmy. Navíc ke každému menu děti dostanou jako dárek miniaturní zlatý fotbalový míč, sběratelský plakát, list s aktivitami a samolepkami.

„Jelikož jsem sám otec tří dětí, mám k nim velmi speciální vztah. A proto jsem moc rád, že s mým partnerem Hard Rockem nyní spouštíme nové dětské menu, které rodinám nabídne celou řadu chutných jídel a zábavných zážitků,“ říká Leo Messi.

Nové dětské menu nabízí velký výběr možností, které si děti zamilují, včetně Bacon Cheeseburgeru, Hot Dogů, Chicken Fingers, Mac & Cheese, Chicken Breast, Twisted ‚N‘ Tasty Cavatappi Pasta nebo Kid’s Salad Chillin‘ with Chicken, které doplňují „The Hard Rock Messi Kids Menu“ o Messi X Burger a Messi Golden Chicken Sandwich. Jedno z těchto hlavních jídel lze navíc doplnit oblíbenými dětskými přílohami jako je čerstvé ovoce, hranolky nebo zelenina a nápojem dle vlastního výběru.

„Přidáním The Hard Rock Messi Kids Menu k naší již tak bohaté nabídce pro děti v Hard Rock Cafe Praha se dále rozšiřují možnosti chutných pokrmů pro rodiny s dětmi a hosty všech věkových kategorií,“ uvedla Martina Lednová, generální manažerka HRC Praha. „Nadšení z našeho Messi Burgeru a Messi Chicken Sandwiche je obrovské, takže jsme nadšeni, že nyní můžeme našim malým hvězdám nabídnout vlastní menu, na kterém si budou moci pochutnat.“

Fanoušci si také mohou odnést část Messiho kouzla domů prostřednictvím nové kolekce zboží Hard Rock X Messi 3.0 pro děti i dospělé, včetně dětské verze ikonického Messiho kuchařského pláště a speciálního mini fotbalového míče, které jsou k dostání ve vybraných Rock Shopech. Část výtěžku z prodeje mini fotbalových míčů v Rock Shopu bude věnována dětským charitativním organizacím po celém světě prostřednictvím nadace Hard Rock Heals Foundation.

„Jsme velmi rádi, že můžeme spolupracovat s Leo Messim na tomto speciálním přírůstku do nabídky Hard Rocku,“ řekl Jim Allen, předseda představenstva Hard Rock International. „Víme, jak moc děti i jejich rodiče k Leovi vzhlížejí, a jsme hrdí na to, že jim můžeme při návštěvě našich poboček po celém světě nabídnout něco takhle speciálního.“

Pro ještě větší zábavu mohou lidé naskenovat QR kód a vstoupit do 360° digitálního zážitku se samotným Messim. Mohou sledovat Messiho generovaného umělou inteligencí s Messiho kuřecím sendvičem nebo se pozdravit s fanoušky v Hard Rock Cafe. V rámci digitálního zážitku 360 je k dispozici také přístup k nákupu nového merche pro děti a dospělé, trivia hra, tapety ke stažení a další.

Kategorie Buďte MAXI IN

Mohlo by se Vám líbit