vida media de sildenafil €88.57

Zpěvák české kapely Like-it při natáčení klipu překonal svůj strach z létání!

Třebíčská kapela Like-it přichází s novým singlem s názvem Na paty stoupám, ke kterému vydává i videoklip. Frontman Dominik Kříž v novém videu dokonce levituje.

„S týmem okolo režiséra Richarda Stieblera jsme spolupracovali poprvé a skvěle jsme si sedli, na place byla velmi přátelská atmosféra. Natáčení mě obecně vždycky hrozně baví,“ popisuje Dominik Kříž. Zpěvák během natáčení dokonce musel levitovat. „Levitace nebyla zas tak náročná, představoval jsem si to horší. Každopádně jsem moc rád, že jsem si zkusil zase něco nového. Já jinak létání jako takové vlastně moc rád nemám, spíše naopak, dost se bojím. Letěl jsem jednou do Řecka a po zkušenostech s letadlem už jezdím jenom do Chorvatska autem. A to moje večerní sledování leteckých katastrof tomu asi taky moc nepřidá,“ prozradil frontman s úsměvem.

Nový singl Na paty stoupám, který už některá tuzemská rádia nasadila do svých rotací, opět vznikl spoluprací celé kapely. „Všechny písničky píšeme společně. K tomuhle singlu jsme navíc ještě přijmuli kamarádskou pomoc od kapely Brixtn, konkrétně od bráchů Štěpána a Matěje. Kluci slyšeli naši skladbu na společném večírku, no a slovo dalo slovo a společně jsme ji uchopili a výsledek už znáte,“ říká kytarista Daniel Dukovský.

Kapela Like-it má velké plány. „Určitě chceme do konce roku vydat několik singlů a v dalším roce pustit do světa novou desku! Aktuálně jedeme sezónu letních koncertů a připravujeme jarní šňůru,“ uzavírá Dominik Kříž.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit