enfermedad de células falciformes €108.26

Víme co dokáže přivést herečku Jitku Schneiderovou do absolutního blaha!

Jak je možné, že mají Japonky tak krásnou pleť až do vysokého věku? Vědí, jakou kosmetiku používat a dopřávají si dostatek odpočinku. Jednoduše ctí pravidlo, že dokonalá krása začíná bezchybnou hedvábnou pletí. Jejich recept na tvář bez vrásek a povadlých kontur znají díky SILKY SALONU v centru Prahy, který používá hedvábnou japonskou kosmetiku SENSAI, naše VIP krásky, ale i světové celebrity jako Madonna, Demi Moore, Scarlett Johansson nebo Miley Cyrus.

Do SILKY SALONU přišly pohladit své smysly doslova od hlavy až k patě čtyři známé tváře – Jitka Schneiderová, Olga Menzelová, Eva Josefíková a Lilian Sarah Fischerová. Každá v jiném věku, jiné profese, ale něco společného přeci jen mají. A to právě krásnou tvář!

Aby pleť Jitky Schneiderové zářila a působila svěže na první pohled, dopřála si proceduru pro rozjasnění. „Pro mě je vždy nejpříjemnější masáž obličeje. To si pokaždé přeju, aby nikdy neskončila. Tady u Barbary v salonu jsem se opravdu propadla na hodinu a půl do absolutního blaha,“ libovala si v poskytnuté proceduře Jitka, která salon objevila náhodou, když šla do svého divadla. „Už z dálky mi imponovala čistota designu a harmonie, která ze salonu vyzařuje. Úplně mě to donutilo jít se podívat dovnitř,“ dodala Jitka.

Olgu Menzelovou, která zvolila proceduru zvanou „žehlička“, rovněž zaujala čistota a jednoduchost interiéru, který dokonale koresponduje s japonskou kulturou. „Zvolila jsem ošetření, díky kterému je moje pokožka zregenerovaná stejně jako po osmi hodinách spánku. O čemž se mi běžně může opravdu jen zdát,“ postěžovala si na svůj spánkový režim Olga Menzelová a dodala: „na kosmetiku obecně chodím proto, abych si odpočinula a také zjistila, co ve světě kosmetiky právě frčí.“ Dokonce přiznala, že by se klidně nechala ošetřit i od muže, ale musel by prý být přinejmenším stejně šikovný, jako kosmetička Klára.

Do salonu, který se nachází jen dvě minuty od Pomníku svatého Václava, přišla na pozvání i Eva Josefíková, která zaslechla nadšené reakce od svých kolegyň. „Moc jsem se sem těšila. Nejde tu totiž o klasickou kosmetiku, ale spíš o takový rituál, který se skládá z péče o pleť, zklidňující masáže a celkové relaxace. Tedy přesně to, co jsem po hektickém týdnu potřebovala,“ doslova vrněla blahem Eva, která si nechala rozjasnit pleť pomocí hedvábné masky a masáže, stejně jako Jitka Schneiderová. Dokonce si slíbila, že začne na kosmetiku chodit pravidelně.

Do salonu už chodí pravidelně Lilian Sarah Fischerová, druhá vicemiss roku 2007, která má s japonskou kosmetikou jen ty nejlepší zkušenosti. Sice už se tolik nepohybuje mezi modelkami, protože se věnuje spíš kariéře herečky mj. v mosteckém divadle a také se věnuje charitě, ale svou krásu si udržuje neustále. „Vyzkoušela jsem už ledacos, ale až tady jsem opravdu spokojená a myslím, že je to na mé pleti vidět,“ a dál si užívala čistící masáž.

Silky znamená hedvábný, a to je přesně to, co provází veškeré procedury v Silky Salonu. „Pro veškerá ošetření pleti i těla používáme výhradně japonskou kosmetiku SENSAI, která obsahuje nejjemnější hedvábí. Hedvábné ruce mají ale i naše kosmetičky, které dokáží naplnit japonskou filosofii ošetření jako relaxačního rituálu,“ popisovala základní kameny salonu v Krakovské ulici v Praze majitelka Barbara Vykusová. Ta byla mile překvapená, když jí krásky k pětistému dni otevření salonu darovaly bonsai jablůňku.

Čtveřici se dostalo vskutku kompletní péče. Po kosmetických ošetřeních totiž přišla na řadu i manikúra a líčení. Zatímco se Olga, Jitka a Eva spokojily s protáhlými černými linkami, Lilian chtěla prověřit největší přednosti speciální řasenky, která dokáže vykouzlit neodolatelný výraz očí.
Foto: Silky -salon

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit

No Comments