comprar sildenafil €27.62

Poznali byste herečku Elišku Balzerovou jako královnu?

Svět filmu je nevyčerpatelnou studnicí inspirace, i proto se tento rok autor a fotograf kalendáře Proměny Petr Kurečka, nechal znovu inspirovat filmovým uměním. Kalendář Proměny 2016 vzniká pro Nadaci Archa Chantal. Letošní kalendář je již osmým pokračováním a tentokrát se známé osobnosti české kulturní a sportovní scény, převtělí do světových hvězd z filmových plakátů.

Poslední focení probíhalo na začátku října. Venku bylo šero, pršelo a najednou vstoupila do ateliéru vznešenost a elegance v bílém kabátě a autorském účesu zvaném „ranní rozcuch“ – Eliška Balzerová!

„Plakát k filmu Královna mne oslovil svoji důstojností a minimalismem, zůstala už jen nelehká úloha-najít v Čechách krásnou zralou herečku, která bude mít v pohledu to, co oscarová Helen Mirren“, říká Petr Kurečka a pokračuje. „Jsem moc rád, že paní Eliška přijala naše pozvání a úplně dokonale se zhostila úlohy Královny Alžběty II.“ 

Focení probíhalo ve velmi příjemné atmosféře. Nejtěžší bylo odmítat nabídky různých kamarádů, kteří když se dozvěděli, že budeme fotit vtipnou energickou sexy babičku Vilmu z filmu „Ženy v pokušení“, škemrali, aby mohli přijít aspoň podržet kabel od světla.

Eliška Balzerová se na fotce pro kalendář Proměny postavila po bok další světové hvězdy – Helen Mirren. Kdo jiný však, když ne krásná a elegantní Eliška?

„Samozřejmě, jsem kalendář Proměny znala. Je to především krásná myšlenka a dokonalé fotografické a maskérské provedení. Byla jsem už na fotografování jednou oslovena, ale tenkrát to nevyšlo. Letos ano a jsem ráda, že jsem se mohla na chvíli převtělit do tak skvělé kolegyně. Představovala jsem si, že takhle asi probíhalo fotografování plakátu k jejímu filmu. Bylo hezké si to zkusit.
Celý projekt je vlastně nápadem fotografa Petra Kurečky a ve chvíli, kdy se spojil s Nadací Archa Chantal, která pomáhá dětem zpříjemnit pobyt v nemocnicích, je tento projekt, alespoň v mých očích, neobyčejný a cenný. Film Královna jsem pochopitelně viděla a výkon paní Helen Mirren je skvělý! Však také byla oceněna za svou práci Oskarem. Sama jsem hrála její historickou předchůdkyni Alžbětu l. Měla jsem ale složitější líčení, protože Alžběta l. byla po nemoci holohlavá a já jsem strávila v maskérně při vytváření holé hlavy o mnoho více času. Ale výsledek pak na jevišti vydržel celé tři hodiny!“
nadšeně vyprávěla Eliška Balzerová.

Zanedlouho vám odtajníme další známou osobnost, která se převtělila do světové star z filmového plakátu pro Proměny 2017 – nadace Archa Chantal.

Kalendář bude slavnostně pokřtěn 15. listopadu a výtěžek z dražby originálů fotografií podpoří charitativní projekty, které realizuje nadace na dětských odděleních českých zdravotnických zařízení.

FOTO Z KALENDÁŘE: KRÁLOVNA – Eliška Balzerová © Kalendář Proměny 2017, foto: Petr Kurečka  www.kalendarpromeny.cz

FOTO ze ZÁKULISÍ FOCENÍ : – © Kalendář Proměny 2017, Michal Kratochvil  www.kalendarpromeny.cz

 

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit

No Comments