kamagra oral jelly en español €38.59

Zpěvák Josef Vojtek je pod psychickým tlakem!

Přípravy muzikálu Mefisto, který má premiéru 3. 11. a předpremiéry 1. 11. vrcholí a nervozita na prknech hudebního divadla Hybernia stoupá. Na vlastní kůži to zažívá i představitel Mefista Josef Vojtek.

„Je to dobrý, už začínáme rychle finišovat, protože čas nás tlačí, ale v této fázi je to u každého muzikálu vždycky hektické. Mě to vlastně ale vyhovuje. Ten psychický tlak je dobrý na to, že se člověk dokáže soustředit na myšlenku a nekouká po holubech na střechách a fakt to jede,“ prozradil zpěvák během obědové pauzy, kterou si stejně jako jeho kolegové užívá, protože je to jedna z mála volných chvil, kdy se může zastavit. Zkoušky muzikálu o smlouvě s ďáblem začínají být pro všechny pekelné. „Dnes jsem výjimečně vstával v pět ráno, ale jinak vstávám taky brzo okolo šesté, protože mám povinnosti, které nejdou odložit. Tady musím být v devět a podle toho, co se zkouší, tak skončím v jednu, ve tři nebo čtyři. Je to náročný, ale dali jsme se na vojnu, tak musíme bojovat,“ popsal svůj náročný program lídr skupiny Kabát, který si díky pyrotechnickým efektům, které se zatím pilují ještě na papíře, bude připadat jako na koncertu své kapely. „Pokud to bude nějak proveditelné, tak by tu ty ohně byly hezký. Celá hra je vlastně o pekle, bylo by to zajímavý. Já jsem na ohnivé efekty zvyklý z našich koncertů, všude tam máme ohně a výbuchy. Moc se na to těším, protože to bude i výtvarně zajímavá šou,“ prozradil něco ze zákulisí příprav velkolepě pojatého muzikálu připravovaného u příležitosti 10. výročí otevření divadla Hybernia.

A přestože Vojtka zkoušení a pekelné tempo baví, už se těší, až bude po premiéře. To se bude moct také věnovat manželce Jovaně a synům Adámkovi a Albertovi, kterému jsou teprve tři měsíce. „Doma vědí, že zkoušení přináší nějakou odluku v uvozovkách od rodiny, ale to je prostě dané tím, že se připravuje muzikál. Až bude pro premiéře, tak to bude všechno zase v pohodě,“ dodal Vojtek.

 

Foto: Muzikál Mefisto

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit

No Comments