es bueno el sildenafil de similares €110.30

Současná česká herečka převlečená za Adinu Mandlovu! Poznáte která?

„Když se umí člověk všemu smát“. S touto písni na rtech přitančila Martha Issová do ateliéru na focení Kalendáře Proměny 2017 pro Nadaci Archa Chantal. Rozhodně musíte uznat, že se tímto na roli hvězdné Adiny Mandlové hodila nejlépe. Navíc se narovinu přiznala, že má prostě takový prvorepublikový obličej.

 

„U Marthy jsem opravdu nepředpokládal, že by proměna byla tak dokonalá.“, uvádí Petr Kurečka, autor Kalendáře. „Když Marthu nalíčili a já ji viděl v odraze zrcadla, na první pohled přede mnou seděla Adina.“

 

„Období filmů první republiky mne přitahuje, mělo svoje vlastní kouzlo. Dostal jsem několikrát příležitost navštívit Zitu Kabátovou v nemocnici. Dlouze vyprávěla  o tehdejší době a uváděla vše na pravou míru.“, směje se Petr.

 

A co na to samotná představitelka? „S Proměnami spojím vždy příjemné s užitečným. Od mala se ráda převlékám za jiné lidi a navíc vnímám, že je otázka sociální zodpovědnosti, čím dál víc důležitá. Bez pomoci jeden druhému člověk nepřežije. Empatii, lásku a velkorysost je třeba pěstovat, protože dělají svět lepším. Alespoň já tomu věřím.“, odpovídá Martha Issová na otázku, proč svolila být v tomto kalendáři již podruhé.

 

„Adina Mandlová byla zcela zaručeně kontroverzní osoba. Musím se přiznat, že s přibývajícím věkem se snažím lidi kolem sebe méně posuzovat, protože vím, že je život těžký a sama netuším, jak bych se v některých životních situacích sama zachovala. Jedním z mých velkých snů je mít stroj času, protože první republika je jedním z období, které mne zajímá nejvíce.“

 

„S babičkou jsme v něděli občas spolu koukaly na filmy pro pamětníky. Tehdy se mi film Holka nebo Kluk? moc líbil a hezká je i ta vzpomínka. Před focením jsem si opět pustila scénu se slavnou písní, která mi jen tak mimochodem zněla v hlavě několik dní.“, směje se Martha a dodává: „Musím říct, že poslední, komu bych myslela, že můžu být podobná je právě Adina. O to větší bylo moje překvapení, když jsem fotografii uviděla poprvé. Babička by měla radost!“

 

Holka nebo Kluk? je v pořadí třetí plakát, který můžete vidět v tomto charitativním projektu. Film vyšel z rukou Vladimíra Slavinského v roce 1938, stal se hitem,, a proto si zasloužil své ztvárnění. Navíc se hodí k tématu, neboť v originále Adina Mandlová proměnu ženy na  muže zvládala bravůrně.

 

Kalendář, který si mužete již dnes objednat, bude slavnostně pokřtěn 15. listopadu a výtěžek z dražby originálů fotografií podpoří charitativní projekty, které realizuje nadace na dětských odděleních českých zdravotnických zařízení.

 

 

FOTO Z KALENDÁŘE: Holka nebo Kluk? – Martha Issová © Kalendář Proměny 2017, foto: Petr Kurečka  www.kalendarpromeny.cz

FOTO ze ZÁKULISÍ FOCENÍ : – © Kalendář Proměny 2017, Michal Kratochvil  www.kalendarpromeny.cz

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit