kamagra tabletas de liberación prolongada €76.94

Andrea Verešová znovu jako překrásná modelka!

Před objektivem zkušeného fotografa Daniela Zahrádky, se sešly tři české krásky.  Modelky Andrea Verešová, Aneta Vignerová a Gabriela Bártová se potkaly v romantických prostorách překrásného Škvoreckého zámečku, nedaleko Prahy.  Oblékly krásné dlouhé šaty a nafotily kalendář pro rok 2017.

Tentokrát se připravoval kalednář pro kosmetickou značku Korff. V případě focení pro takovouto společnost je velký důraz kladen na líčení, detaily a výraz tváře. Modelky musí být perfektně připravené, mít zdravou a svěží pleť a být odpočaté. Andrea Verešová, která pro tuto společnost fotí již druhým rokem, ví moc dobře, jak o sebe před focením pečovat: „ Před focením se snažím organismus detoxikovat a dopřát mu co nejvíce živin. Piju proto velké množství ovocných a zeleninových smoothie a čisté bublinkové vody,“ prozradila Andrea.

„ Při focení se neobejdu bez bot na podpatku a parfému, i když fotím tento kalendář zaměřený na líčení. Potřebuji se cítit žensky, takže boty a parfém musí být vždy se mnou,“ svěřila se s úsměvem Gábina Bártová, která ve focení kalendářů není nováčkem.

U kalendáře je velice důležitá celková tonalita a styling. O dokonalý make-up se postaral známý vizážista Pavel Kortan, který je zároveň ambasadorem značky. „ Značku používám pravidelně i v soukromí a produkty si nemohu vynachválit. V kabelce mi nikdy nechybí make-up, korektor, zdravíčka, řasenka a lesk na rty,“ sdělila nám Andrea Verešová, která se se značkou seznámila právě díky panu Kortanovi.

Aneta Vignerová je velice ráda, když má příležitost nafotit kalendář: Kalendáře z focení si schovávám na památku a rozdávám je rodině a přátelům, aby na mě měli hezkou vzpomínku. Tvořit kalendář mne hrozně baví a vždycky se na to nesmírně těším. Je to práce na vysoké úrovni s partou skvělých profesionálů.“

Andrea Verešová je s prací také spokojená. „ Kalendář snoubí krásu, originalitu i funkčnost, proto když ho nafotím, s manželem jej doma rádi používáme. Za mou dlouholetou kariéru je to již několikátý, takže doma jich máme spousty,“ dodala modelka se smíchem.

Ředitelka české pobočky Marie Trupiano vybírá modelky vždy podle pocitu, intuice a zatím se jí to vždycky vyplatilo. „ Já to prostě musím hlavně cítit, vždycky mi napoví první setkaní s modelkami. Navíc je velké štěstí, že modelky naše výrobky používají i v soukromí, takže jim věří,“uvedla Marie.

„Jsem nadšený z výběru místa, je to úžasné místo a prostředí a báječně se o nás starají.  Kalendář se snažím vytvořit takový, aby v něm byly naše modelky co nejkrásnější. Jak se to vydařilo, posoudíte v lednu na křtu“ sdělil fotograf Daniel Zahrádka

Z českých osobností se značkou také spolupracuje například Lucie Bíla.

Kalendář se fotí pro společnost Istituto Ganassini, což je mj. výrobce kosmetiky Korff. Je určen především pro klienty klinických a kosmetických salonů.

Foto back stage: Instituto Ganassini

 

 

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit