propósito del citrato de sildenafil €49.74

Herečka Aňa Geislerová jako panenská královna!

Letošní téma Kalendáře Proměny 2017 zůstává ve světě filmu a zaměřuje se na „slavné filmové plakáty“. Fotka, kterou vám dnes odtajníme je Alžběta I, panenská královna, jedna z nejvýraznějších panovnických osobností ze světové historie, a pro nás ji ztvární Aňa Geislerová. Co mají tyto dvě společné? Jako Alžběta patřila mezi nejvýraznější panovnické osobnosti, Aňa patří mezi naše nejvýraznější herecké osobnosti.

A jelikož je Aňa jednou z nejvytíženějších hereček, s jejím oslovením nám pomohl Ladislav Krápek z LaK produkce, jenž je každý rok kalendáři velmi nápomocen, a zastupuje v naší republice některé významné osobnosti českého show-businessu.

Aňa se už pro Nadaci Archa Chantal jednou proměnila v anděla, takže jsme byli přesvědčeni, že i její proměna v královnu Alžbětu vám vyrazí dech. „Věděl jsem, že do této role chci být sexy, zralou ženu, která bude mít charizma Cate Blanchett, proto moje volba padla okamžitě na Aňu“, říká fotograf a autor kalendáře Petr Kurečka.

Nejnáročnějším úkolem bylo sehnat ten honosný kostým, ale pro focení „Proměn“ děláme zázraky na počkání.

Vtipná situace nastala, když si Aňa, u líčení všimla na stolku fotky, kterou pár dní před ní fotil Pavel Liška s Bárou Polákovou. Vzala telefon a svému hereckému kolegovi a kamarádovi zavolala: „Tak ty bereš manželku doma sekerou, jo?  Nekecej, zrovna teď se dívám na důkaz!“ 

Kromě Aňi Geislerové se tento rok na focení Kalendáře Proměny podíleli také již zmiňovaný Pavel Liška, Barbora Poláková, Eliška Balzerová, Ivana Chýlková, Martha Issová, Pavla Tomicová, Klára Issová, Klára Melíšková, Ondřej Vetchý, Michal Dlouhý, Jan Cina, Vavřinec Hradílek a zakladatelka Nadace Archa Chantal, francouzská herečka Chantal Poullain.

Křest se bude konat 15/11/2016 a výtěžek z dražby originálů fotografií podpoří charitativní projekty, které realizuje nadace na dětských odděleních českých zdravotnických zařízení.

 

 

FOTO Z KALENDÁŘE: Královna Alžběta – Aňa Geislerová © Kalendář Proměny 2017, foto: Petr Kurečka  www.kalendarpromeny.cz

FOTO ze ZÁKULISÍ FOCENÍ : – © Kalendář Proměny 2017, Michal Kratochvil  www.kalendarpromeny.cz

 

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit