kamagra perth australia €70.12

Hvězda show „Tvoje Tvář má známý hlas“ Jan Cina změnil tvář i pro kalendář Proměny 2017!

Film, který získal Oskara za trikové efekty, to byla výzva pro Kalendář Proměny 2017. Na jednom plakátě se sešly hvězdy rovnou tři. Chantal Poullain, majitelka nadace Archa Chantal, charismatický herec Michal Dlouhý a přesná kopie Goldie HawnJan Cina.

Bohužel vzhledem k vytíženosti herců jsme je nedostali na jedno místo v jeden den. To ale nevadilo, neboť se použil stejný nástroj, který vyhrál u filmu Smrt jí sluší cenu, a sice trikové efekty, uvedl Petr Kurečka, autor kalendáře.

 

Jak je tahle role pro hvězdnou Meryl Streep netypická, tak je pro Chantal Poullain samozřejmá svojí elegancí. „Když jsem hledal, které herečky by u nás mohly ztvárnit Meryl Streep ve filmu Smrt jí sluší, vtipnou, krásnou a věčně mladou, vycházela mi z toho jednoznačně Chantal,“ dodává Petr.

 

Chantal přišla do ateliéru s humorem jejím vlastním a s vážnou tváří vyprávěla o tom, jak cvičila celou noc to otočení krku před zrcadlem, a že tam ještě tedy není.

 

Michal Dlouhý bral všechno s jasným poklidem a vůbec jsme u něho neměli pocit, že je pro něj tato role úplně jiné kafé, které běžně dělá. Bruce Willis mu prostě sedl.

 

Jan Cina, který fotil jako první z naší trojice, strávil na maskérském křesle nejdelší dobu, ale výsledek se tedy podařil. Musel totiž do kompletní výbavy, včetně nalepovacích nehtů, podprsenky a tuny líčidel.

Sám Honza se nám svěřil se svými počátečními pochybnostmi: „Upřímně jsem si na začátku říkal, že najít společné rysy bude těžké, ale myslím, že díky zázračným rukám maskérky a kostymérky a samozřejmě umu fotografa, Cina zmizel a objevila se Goldie. Elixír mládí bych tedy ale vypít nechtěl. Jednak to zatím ve všech, v literatuře nebo ve filmu popsaných případech, nedopadlo s věčně mladými lidmi úplně dobře, a myslím, že je možné uchovat si mládí sám v sobě bez pomoci podobných lektvarů.”

 

Jakou srandu může způsobit vypití elixíru mládí? Těžko říct, ale asi bychom si všichni velice rychle uvědomili, že smrtelnost je vlastně dar.
Křest se bude konat 15/11/2016 a výtěžek z dražby originálů fotografií podpoří charitativní projekty, které realizuje nadace Archa Chantal na dětských odděleních českých zdravotnických zařízení.

 

 

FOTO Z KALENDÁŘE: Smrt ji sluší – Chantal Poullain, Michal Dlouhý, Jan Cina © Kalendář Proměny 2017, foto: Petr Kurečka

FOTO ze ZÁKULISÍ FOCENÍ : – © Kalendář Proměny 2017, Michal Kratochvil

 

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit