kamagra eriacta €104.51

Agentura herečky Aleny Dolákové vydražila 200 tisíc pro Konsent!

Nově vzniklá produkční společnost ANNA Entertainment, kterou nedávno uvedla na trh herečka a autorka Alena Doláková, slaví první velký úspěch. Na nedávné charitativní dražbě knihy Anna z Hollywoodu se podařilo vybrat 200 tisíc pro organizaci Konsent, jenž se dlouhodobě věnuje prevenci proti sexuálnímu násilí. Na dobročinnou akci dorazila spousta známých osobností, které zároveň pokřtily knihu Anna z Hollywoodu.

„Chtěla bych poděkovat všem, kteří nás přišli na křest podpořit a hlavně těm, kteří se zapojili do dražby mé knihy. Je to opravdu krásná částka, vůbec jsem to nečekala. Moc si toho vážím,“ uvedla Doláková. Knihu společně vydražilo několik lidí, přičemž největší částkou 88 tisíci přispěla podnikatelka Lilia Khousnoutdinová. Offline křtu se zúčastnily a kmotrami byly herečky Elizaveta Maximová, Mariana Prachařová, Tereza Rumlová a Lenka Olšanová. O hudební doprovod se postarala zpěvačka Dominika Hašková a hudební skladatel Karel Havlíček. Celým eventem provázela Lejla Abbasová.

Nicméně Dolákovou teď čeká spoustu další práce. Aktuálně se svými kolegyněmi dokončuje scénář k seriálu Mighty Women vznikající pod taktovkou její produkční společnosti ANNA Entertainment. „Scénář připravuji se všemi hlavními herečkami seriálu. Je to fajn, protože si repliky můžeme psát rovnou do pusy a trochu na tělo. Ten tvůrčí proces mě nesmírně baví,“ vypráví Alena. V psaní jí sekundují herečky Martina Babišová, Natálie Golovchenko a Lenka Olšanová, která je zároveň kreativní producentkou a autorkou námětu. Hlavním tématem připravované komediální minisérie jsou ambice a ženské přátelství. „Začít točit bychom měli letos na podzim a skončit příští rok v zimě. Teďka už začínáme pomalu hledat lokace a zajišťovat další potřebné věci pro natáčení,“ upřesňuje Doláková. Režie se ujme Jakub Machala, který má na kontě třeba televizní seriál Láska v čase korony, za kameru se postaví Miloslav Holman, jenž pracoval na filmech Protektor, Polski film a dalších. Prvním koproducentem je firma Cinestore. Mighty Women se bude natáčet v angličtině a je určen především pro mezinárodní trh.

ANNA Entertainment také připravuje oblíbený podcast o sexu, duchovnu a intimitě CHCI TO, v procesu je rovněž scénář k filmu inspirovaný knihou Anna z Hollywoodu s názvem Anna Goes To Hollywoodu, příběh o (ne)milostném trojúhelníku Anny, jejího těla a společnosti. Dále spolupracují se začínajícími i známými umělci, převážně hudebníky, se kterými konzultují jejich umělecké nasměrování a propojují je se značkami. ANNA Entertainment zatím spolupracuje se zpěvačkou, infuencerkou a zakladatelkou WOW WOW Collective Gabi Heclovou nebo herečkou, zpěvačkou a influencerkou Marianou Prachařovou. Toto oddělení má na starosti A&R manažer a spoluzakladatel firmy Miroslav Helcl.

Kromě vedení své společnosti se Alena Doláková naplno věnuje své hlavní profesi, herectví. Nedávno dotočila film Betlémské světlo Jana Svěráka, připravuje se na natáčení komedie Robin a točí seriály. Na letošním Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary bude také ve světové premiéře uveden film Zrcadla ve tmě, ve kterém si zahrála hlavní roli tanečnice. Celovečerní debut Šimona Holého přijde do kin v říjnu 2021.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit