sildenafilo metabolizado €140.49

Alice Bendová, Míša Doubravová a další celebrity se chystají se svými pejsky na Psí den!

V sobotu 3. září od 10 do 18 hodin bude v Centrálním parku Lužiny, Praha 5, probíhat Psí den s Prahou 13. Atraktivní pro návštěvníky budou rychlostní psí závody v 11:30, vytvoření psího Českého rekordu ve skoku do výšky od 14,00, soutěž o nejoriginálnější pár – pán a pes v 16:30 , ale také zde budou k adopci psi ze tří útulků, veterinární poradna, ukázka bull sportů – tah auta, čipování psů pro občany Prahy 13 zdarma, prodej všeho co pejskové potřebují, poradna, jak se psem cestovat v autě, ochutnávky pro psy zdarma, charitativní tombola, foto koutek, sběrné místo dárků pro útulky.
Útulky přijde podpořit od 12:00 do 13:00 Barbora Hrzánová. Přehlídka VIP osobností se svými psy se uskuteční kolem 15:00. Účast potvrdili se svými psy Míša Doubravová Tomešová, Hana Mašlíková, Alice Bendová, Martina Gavriely, Barbora Hrzánová, Miluška Bittnerová, Petr Fejk, Tereza Vágnerová, Patricie Solaříková, Tereza Mátlová, Veronika Arichteva, Petra Svoboda.
Poprvé na veřejností zazní skladba z nového Muzikálu Mefisto v podání Ivany Korolové a Jana Kříže. To ale není vše, novinky, co útulky potřebují, spoustu dalších informací a přihlášky do soutěží naleznete na www.psiden.cz.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit

No Comments