sildenafil tabletas de liberación prolongada grгѓв¶гѓеёe €90.58

Andrea Pomeje si zahraje v Olomouci se slavným německým DJem Alle Farben!

Jeden z nejslavnější DJů mladé generace Alle Farben zahraje v Olomouci. Německý umělec, jehož singly Supergirl, Please Tell Rosie nebo Little Hollywood patří mezi nejhranější skladby evropských rádií, vystoupí v sobotu 7. září v areálu u Galerie Šantovka. Od 19 hodin mu pódium rozehřejí DJ Ludwig, Andrea Pomeje nebo MIO x JUNIOR.

Berlínský rodák, vlastním jménem Frans Zimmer, je zvyklý bavit tisícihlavé publikum. Vždyť svou hvězdnou kariéru zahájil koncertem na bývalém berlínském letišti Tempelhof, kde dostal do varu třicet tisíc lidí. Na kontě má řadu alb a úspěšných singlů a do světa poslal natolik parádní předělávky, že se držely dlouhé měsíce v německých i dalších evropských hitparádách. Spolupracuje s mnoha zpěváky a hudebníky, společný song vydal třeba s Jamesem Bluntem. Získal také různá hudební ocenění. Alle Farben je ve světě DJs skutečnou hvězdou první třídy.

„Pravděpodobně největším Farbenovým hitem je song Please Tell Rosie, který válcoval v roce 2015 světovou hudební scénu. Díky tomuto singlu si Farben získal celosvětovou pozornost. Písnička je dodnes jedním z nejoblíbenějších hitů českých rádií,“ popisuje za organizátory Petr Hlávka. „Společně se zpěvačkou Ilirou nahrál rovněž chytlavý song Fading, který mnozí znají také díky skvělému klipu. Za 4 roky od uvedení má již téměř 50 miliónů zhlédnutí. Na tuhle píseň se nedá netančit,“ doplňuje Hlávka s tím, že před galerií Šantovka bude připravený areál s kapacitou deset tisíc diváků. Alle Farben moc dobře ví, jak naladit své publikum. Tím spíš, když se o náladu a atmosféru budou před ním starat už od podvečera další dýdžejové, třeba Andrea Pomeje.

Symbolické vstupné do areálu party bude 100 korun, celý výtěžek koncertu totiž poputuje na charitativní účely. Peníze pomohou projektu Otevřeme zahradu, jehož cílem je otevřít zahradní areál u hospice na Svatém Kopečku veřejnosti a vytvořit tak prostor pro setkávání i pozitivní terapii.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit