kamagra gel oral españa €85.97

Anife Vyskočilová chodí do kina jedině na akční sci-fi!

Herečka Anife Vyskočilová v nedávné době musela zavřít svoji kavárnu, a tak ji alespoň teď zbývá čas vyrazit s kamarádkou do kina. Spolu s herečkou Michaelou Dolinovou si od vánočních nákupů odskočily na slavnostní premiéru filmu Smrtelné stroje. Ta se konala v pražském kině IMAX, kde si dámy všechny akční scény mohly vychutnat opravdu na maximum!

Snímek Smrtelné stroje pochází od tvůrců Pána prstenů nebo Hobita, diváci se tak mají určitě na co těšit! Děj je zasazen v post-apokalyptickém steampunkovém světě, kde jsou města namontována na podvozek a schopna pohybu. Tuto velkolepou podívanou si nenechala ujít herečka Anife Vyskočilová, která na premiéru do pražského kina IMAX dorazila s kamarádkou Michaelou Dolinovou.

Večerní dostaveníčko si zřejmě v kině naplánovala také herečka Bára Mottlová, která přišla v doprovodu krasavce, Josefa Kůrky. Sexy herečka a Muž roku z roku 2016 by jistě tvořili krásný pár, oba jsou svobodní a nezadaní. Bára toto tvrzení, ale odmítá a tvrdí, že jsou pouze přátelé. Na akci přišla také herečka Nela Boudová, a to v doprovodu svého syna, který se na zbrusu nový sci-fi snímek nesmírně těšil.

Novinku s názvem Smrtelné stroje můžete navštívit v multiplexech Cinema City po celé České republice, a to jak ve formátu 2D, tak 3D. Vychutnat si snímek můžete také v kině 4DX, IMAX, sále Dolby Atmos nebo VIP Chodov!

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit