kamagra w zelu jak stosowac €13.17

Bavič Lukáš Pavlásek boduje na všech frontách! Vydává také další knížku!

Komik, spisovatel a herec Lukáš Pavlásek vydal třetí díl knihy Rok ajťáka, která navazuje na první díl Z deníku ajťáka a na druhý díl Ajťák vrací úder.

Dále pokračuje ve své talk show o poezii Večer jedna báseň, která se od roku 2017 koná pravidelně každý měsíc v Anti.kvariátu Dejvického divadla.

Letos v červnu Pavlásek získal Cenu Miroslava Švandrlíka za nejlepší humoristickou knihu roku 2019. Uspěl s knihou Soutěž jedlíků, přičemž porota vyzdvihla jeho narativní i jazykový nadhled.

Nedávno měl také premiéru jeho v pořadí již druhý celovečerní stand-up speciál Planeta slepic, se kterým jezdí po celé ČR. Představení je tematicky věnováno naší civilizaci.

Anotace knihy Rok ajťáka:

Ajťák potřetí! Tentokrát mezi láskou a pomstou. Završení populární série zábavných knih o ajťákovi známého komika a spisovatele Lukáše Pavláska. Náš hrdina se rozhodne pomstít za všechna příkoří spáchaná na všech ajťácích světa – a hlavně na něm samotném. Má vůbec šanci, aby dobyl z šejkova harému zpět čarokrásnou Vanessku? Proč bude chodit sám se sebou? Rozvrátí jeho sestra organizaci Al Hrabajda a Kropáček svět televizních celebrit? Patří Živočich Karlos do ZOO nebo na Hrad? A přežije to Brad Pitt? Do ulici se snáší tajemný Ajťákoman, aby vám potrhal bránice. Humor plus láska plus bláznivá dobrodružství! Čtení pro všechny dospělé puberťáky.

Nakladatel: Vládce všech galaxií 2021

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit