foros sobre sildenafil €106.38

Celebrity vyvedou své čtyřnohé miláčky na Psí den! Doražte tam také!

V sobotu 8.září ovládnou Centrální park Lužiny čtyřnozí mazlíčci. Koná se už tradiční a jedna z největších akcí pro pejskaře –  Psí den s Prahou 13. Nebude chybět potřebná osvěta a soutěže, z nichž nejnapínavější bude bezpochyby skok do výšky. Psi se budou snažit překonat rekord z minulého ročníku, který se zapsal i do České knihy rekordů! Psí den s Prahou 13 má za sebou již dva úspěšné ročníky, a i ten letošní bude pořádně nabitý a vhodný pro celou rodinu i s dětmi, které letos chceme co nejvíce zapojit do programu.

Velkou zábavou bude první soutěž dne, a to psí dostihy, kde si majitelé pejsků ověří jejich rychlost a především poslušnost. Už loni tento závod byl plný roztomilých závodníků a fanoušci si užili velkou legraci. Předpokládáme, že i tentokrát se u dostihu velice pobavíte! Pejskové poběží na čas vzdálenost 40 metrů. Aby to bylo spravedlivé budou rozděleni na dvě kategorie, a to malí a velcí psi.

Další ze soutěží bude skok do výšky, který se stal tradicí pro tento Psí den. Proto se organizátoři těší opět na hojnou účast, výborné výkony a jedinečnou atmosféru, která u této soutěže panuje.

Na tuto soutěž nechali organizátoři vyrobit speciální překážku, která je jedinou takovou v České republice. V minulém roce se tak do České knihy rekordů na Psím dni zapsal výmarský ohař Heroic Shadow Shefis, „Shedy“, který skočil 125 cm a chystá se rekord opět pokořit. Podaří se mu to?

Skok bude rozdělen stejně jako dostih na dvě kategorie pro malé i velké hafany. Doufám, že letos opět padne nový rekord a nepojede sem pan komisař z knihy rekordů zbytečně. Přeci jen překonat takovou výšku už nebude lehké, ale šikovných pejsků je stále mnoho!“, sdělila své pocity organizátorka události Karolína Hájková.

Protože ne každý pes je poslušný sportovec hodný dostihu nebo skoku do výšky, připravili organizátoři i soutěže pro všechny ostatní. Čeká je odměna za účast nehledě na výkony. Není totiž důležité jen vyhrát, ale zúčastnit se a u toho si užít zábavu a vyzkoušet něco nového.

Registrace do soutěží budou probíhat na www.psiden.cz Nenechte si proto ujít jedinečnou možnost se zúčastnit. Ceny pro výherce budou skutečně lákavé a startovné je díky MČ Prahy 13 zcela zdarma.

Kromě mnoha stánků s novinkami ze psích potřeb například velice populární psí herna společnosti Rebeldog. V zábavném stanu si vaši miláčkové mohou vyzkoušet zvířecí hlavolamy či Puller, který si získává mezi pejskaři stále větší oblibu. Dokonce se v něm chystá 1. Mistrovství světa a bude na místě poslední možnost se nominovat do reprezentačního týmu.

Jak možná víte, od roku 2020 bude povinné, aby měl každý pes čip. Proto bude mít na místě stanoviště VETCENTRUM STODŮLKY zajišťující čipování 50 psů zdarma. Také se zábavnou formou pomocí praktické ukázky dozvíte, proč je tak důležité, aby váš pes byl čipovaný.

Během dne si poslechnete zajímavé přednášky, kdy jednu z nich povede Psí kouč a naučí vás a vaše děti, jak správně komunikovat ve městě se psem a jaké chyby v komunikaci se psem nejčastěji děláme. Na místě budeme zdarma rozdávat psí pamlsky a můžete se dokonce potkat s VIP osobnostmi a jejich pejsky. Oblíbenou se také stala ukázka Lucky Bull Show v podání Daniela Žďárského, která se pro velký úspěch plánuje i letos.

Na místě budou útulky a organizace, kteří budou mít s sebou psy k adopci. Můžete je přímo na místě podpořit či ideálně si rovnou nějakého chlupáče odvézt domů.  Za podporu útulku vás odměníme. Pokud u nich nakoupíte zboží nad 100,- dostanete lístek do tomboly, ve které na závěru dne můžete vyhrát hodnotné ceny.

A to není ještě zdaleka vše. Kromě všemožných stánků s potřebami pro pejsky či s občerstvením si můžete z akce odnést zdarma památku v podobě fotografie z fotokoutku, abyste si tento úžasný zážitek uchovali do dalšího ročníku!

Těšíme se na vás dne 8. 9. 2018 v Centrálním parku Lužiny.

Foto: www.psiden.cz

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit