proveedores de kamagra oral jelly 100mg €125.77

Česká kapela November 2nd avizuje vydání alba písničkou o blackoutu!

Skupina November 2nd oznámila termín vydání nového alba. Eponymní nahrávka, pojmenované pouze názvem skupiny, vyjde 2. listopadu. Zároveň pouští kapela do éteru singl Lights Are Out. Pod produkcí jsou podepsaní November 2nd společně s producentem Borisem Carloffem. Mixu se ujal několikanásobný držitel Grammy Andrew Scheps, který stojí za úspěšnými alby Red Hot Chili Peppers, Adele nebo Lany Del Ray.

„V aktuální písničce November 2nd spojují všechny atributy zvuku připravovaného alba. Ať už je to stadionový rockový riff, výrazné gospelové vokály, soulová kytara ve sloce nebo naopak popový zvuk v jedné z pasáží skladby,“ popisuje producent Boris Carloff.

 Písnička vypráví o tom, co by se mohlo stát, kdyby jedné temné noci vypadla elektřina a nastal blackout. „Je o strachu naší přetechnizované společnosti z přírody, která si chce vzít zpět, co jí člověk sebral. A zároveň o touze člověka se s ní spojit. O pocitu, že minulost je pryč, zítřek je nejistý a o hledání útočiště v náručí druhého člověka,“ říká zpěvačka Alexandra Langošová, jenž je pod skladbou podepsaná společně s kytaristou Romanem Helclem a producentem Borisem Carloffem.

November 2nd mají na kontě tři alba, za která si vysloužili nominaci na Cenu Anděl, vítězství v Žebříku časopisu Report nebo Zlatém Uchu rádia Express. Kapela získala také nominace v rámci výročních cen televizní stanice Óčko v kategoriích Nejlepší domácí zpěvačka a Nejlepší domácí pop. Písničky kapely zdobí některé české filmy, namátkou Občanský průkaz, DonT Stop, Minuta Věčnosti nebo Silný kafe.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit