todos los гѓвјber kamagra €77.17

Česká skupina November 2nd se chystá na společný koncert se slavnou britskou kapelou!

Česká kytarová kapela November 2nd v čele se zpěvačkou Alexandrou Langošovou přichází s novým videoklipem. Ke skladbě I Feel Love ho natočil režisér a kameraman Richard Řeřicha. Děj zasadil do prostředí lesa deformovaného neonovým digitálním světlem, ve kterém ožívají hračky z dětství. Písnička, která se objeví na připravovaném čtvrtém albu kapely, zazní i 11. července na Špilberku, kde November 2nd zahrají jako host britské kapely Skunk Anansie. Zároveň s videoklipem vychází na digitálních platformách další ochutnávka z připravované nahrávky. Ve skladbě Crossroads hudebníci rozehrávají postbluesový psychadelický rituál.

Režisér Richard Řeřicha s kapelou spolupracoval už na ceněném klipu Run z druhého alba. V podstatě od té doby hudebníci usilovali, aby s nimi uznávaný český filmař mohl točit znovu. Kvůli jeho vytížení se to podařilo až letos. „Už z prvního návrhu scénáře jsme byli nadšení. Společně máme rádi temné a trochu ujeté věci. Navíc Richard přivedl na natáčení skvělý štáb, další herce i tanečníky. Natáčení v nočním lese byl sám o sobě zážitek a výsledek vypadá báječně,“ říká zpěvačka Alexandra Langošová.

„Video je oslavou neonového digitálního světa s archetypálními modely postav z dětských nočních můr. V tomto bizarním ,Snu noci svatojánské‘ se snoubí analogové snímání prostřednictvím optiky 70. let a barvené chemie digitálního řetězce, který nabízí současnost,“ říká k tomu režisér Richard Řeřicha, který video se svým týmem natáčel na Berounsku, Vysočině a v Praze.

Nová skladba Crossroads, která vychází ve stejný den jako videoklip k I Feel Love, vznikala pod producentským dohledem Borise Carloffa. „Práce na písničce nás dovedla k jinému přístupu k aranžování. Hypnotickými rytmy a party, které se chvílemi šamansky opakují, jsme vybudovali jakýsi postbluesový psychedelický rituál,“ popisuje Langošová.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit