czy sildenafil uzaler...вјnia €147.46

České celebrity na Harley Days: Sabina Křováková vyrazila na pivo a Radek Banga na burgera!

Oslavy značky Harley-Davidson na pražském Výstavišti, probíhaly ve velkém stylu a přitáhly nejen tisíce fanoušků této kultovní značky, ale také české celebrity. Na akci dorazil třeba zpěvák a textař Radek Banga nebo vítězka SuperStar zpěvačka Sabina Křováková.

„Já mám z motorek hrozný respekt a vlastně se jich i dost bojím. Hodně kamarádu se na nich zabilo, ale tady v Hard Rock Cafe zóně jsem měl poprvé možnost si sednout na Harleye a bylo to hrozně příjemný. Ale stejně si tady víc užívám tu gastronomii. Miluju americké jídlo, burgery, žebírka a tak. Na tomhle jídle si fakt ujíždím. Přes léto doma stále grilujeme steaky, burgery, křidýlka a pořádáme barbecue pro přátelé,“ prozradil Radek Banga, kterého na akci doprovodila manželka.

Celé prázdniny hodlá zpěvák odpočívat na své zahradě a rozjímat nad životem. „Život mě tak nějak donutil se zastavit a zamyslet se nad mojí existencí. Konečně budu odpočívat, hrozně se na to těším. Ale ještě bych chtěl dokončit svoje sólové album, které slibuji už čtyři roky. Cítím, že letos je potřeba to dodělat,“ doplnil Banga.

To Sabina Křováková je zvyklá na motorce jezdit alespoň jako „batůžek“. „Motorku sice neřídím, ale i přesto si připadám odvážná a „hustá“. Vždycky mě vozí můj strýc Čenda. S ním jediným se nebojím jezdit. Navíc mamka mi vždycky kladla na srdce, že nemám sedat na motorku s každým frajerem, který se bude chtít rychlostí jen předvádět a vystavovat mě tak nebezpečí. To Čenda nikdy nedělá, jezdí fakt opatrně,“ smála se Sabina.

Křováková má v létě plné ruce práce. Koncertuje po celé republice, připravuje novou desku, natáčí nový singl a videoklip. V Hard Rock Cafe zoně si zrovna dávala pauzu na pivo před vystoupením. Dokonce jí nezbývá čas ani na lásku. „Teďka se věnuju hlavně práci, na chlapy nemám vůbec čas. Akorát plánuji vyrazit někam s maminkou a hlavně na vodu. Tam jezdím každý rok už od dětství, nikdy si to nenechám ujít,“ odhalila zpěvačka.

Foto: BrainZone Promotion

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit