el sildenafil afecta a los riгѓв±ones €23.49

Česko-Slovenská zpěvačka Karin Ann koncertovala v USA!

Československá zpěvačka Karin Ann má napilno. Od konce prázdnin vydala dvě silné skladby propojené koncepčními špionážními videoklipy a o víkendu odehrála svoje první dva samostatné koncerty v zámoří. Ve zcela zaplněných klubech: Bardot v Hollywoodu a Apotheke v newyorském Chinatownu představila nový singl, put me back together, který právě vychází. Soft-popová melodie s příběhem o tom, že láska k někomu vás může změnit, se dostala do mnoha důležitých playlistů včetně globálního Glow s 1,1 miliony sledujícími, největšího německého playlistu Indie hudby Indie Brandneu nebo českého New Music Friday CZ/SK.  

„Skladba put me back together je jedna z mých nejoblíbenějších písní, které jsem kdy napsala. Je krásná, i když má smutný podtón,“ popisovala Karin o víkendu na pódiu v New Yorku a za zády měla svojí novou kapelu, ve které hrají i její oba mladí producenti William Graefe a Benjamin Lazar Davis.

„Myslím, že je to tak trochu o tom, že když se do někoho opravdu zamilujete, změní vás to jako člověka, jste ochotni pro něj udělat cokoliv, i když pocity nejsou opětované, protože vám na tom tolik záleží,“ řekla posluchačům zpěvačka, které v publiku tleskali nejen posluchači, ale také hudební novináři a lidé z oboru, jako třeba Grammy ověnčený producent Chris Lord-Alge nebo kytarista Davida Bowieho Mark Plati.

Poslední letošní koncert čeká mladou zpěvačku 9. prosince v klubu Supersonic v Paříži, kde na podzim hrála společně s Paris Paloma.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit