el sildenafil es un vasodilatador €150.09

Česko-Slovenská zpěvačka Karin Ann má nový singl!

V občance má teprve číslovku 21, přesto si její hudbu na Spotify přehrálo více než 11 milionů fanoušků. Řeč je o československé zpěvačce Karin Ann, které se úspěšně daří prosazovat na světové alternativně-popové scéně. Umělkyně, která se aktuálně objevila i v širších nominacích Cen Anděl v kategorii Klip roku nyní vydává singl „she“. Odvážná skladba s uhrančivým zvukem zkreslených kytar vypráví o strhujícím objevováním krásy, úniku a blaženosti. Naživo ji Karin se svojí kapelou poprvé zahraje tento týden na newyorském Fashion Week. 

„she“, česky „ona“, symbolizuje tajemnou postavu, která se nestará o názory ostatních a na osobní identitě jí záleží více než na názorech okolí. „Můj boj s nespavostí mě často vede k psaní během bezesných nocí. Právě v noci, když jsem procházela svoje poznámky v telefonu, jsem narazila na větu, která mě inspirovala k napsání této písně. Většina mých písní je spíše melancholická, ale tentokrát to bylo jinak. Psát veselé písně je pro mě náročné, a „she“ mi tak umožnila objevovat nová území,“ říká Karin Ann, která v novince fúzuje výrazné kytary s jemnými vokály.

Hlubší význam textu písně Karin Ann nekomentuje. „Baví mě, když mohu nechat posluchače, aby v mých písních našli myšlenky, které mají pro ně význam a propojí tak moji hudbu se svým životem,“ uzavírá zpěvačka.

Hudba Karin Ann se noří do témat genderové rovnosti, duševního zdraví a lidských práv, zkoumá vnitřní boje mladých lidí, včetně témat, jakými jsou mladá láska, toxické vztahy a nejistoty. Dotýká se také svých zkušeností, když jako queer vyrůstala na Slovensku.

Karin Ann se pomalu prosazuje na alt-popové scéně. Objevila se také na billboardu na Times Square v rámci Spotify’s EQUAL Music Program a v roce 2021 vyhrála nejlepší hudební video na Mnichovských hudebních cenách. Zároveň sdílela pódium s LP (Laura Pergolizzi), Imagine Dragons, Alfie Templeman a My Chemical Romance nebo se objevila na BBC Radio 1 a v časopisech Vogue, Vanity Fair, Bild nebo ELLE. Její poslední videoklip „a stranger with my face“, který se probojoval do shortlistu Cen Anděl, vznikal ve spolupráci s americkým režisérským duem Tusk. V hlavních rolích se kromě Karin Ann objevili herci Ashley Moore a Gus Kenworthy a videoklip získal řadu ocenění na zahraničních filmových festivalech.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit