tabletas de kamagra en línea €81.51

Česko-Slovenská zpěvačka Karin Ann v novém videu skládá poctu osmdesátkové estetice VHS!

Punkové rytmy, chytlavá melodie, ale i popové vlivy 80. let. Tak by se dal charakterizovat nový singl you make me miserable česko-slovenské zpěvačky Karin Ann. Skladbu o začínající lásce, která čelí uvědomění, že vztah není tím, čím se zdál být, doprovází videoklip. Vznikal na společných koncertech Karin Ann s Imagine Dragons, Yungbludem a My Chemical Romance. Zpěvačku čeká v létě série vystoupení s americkou umělkyní LP na Slovensku a v Rakousku.

„Byl v tom jeden kluk,“ popisuje Karin Ann vznik nové skladby you make me miserable. „Celkem se mi líbil, vycházeli jsme spolu skvěle a zdálo se, že je do mě taky opravdu zamilovaný. Po pár měsících jsem zjistila, že měl přítelkyni, tak jsem se rozhodl napsat zábavnou píseň o celé věci. Není v tom hluboké poselství, myslím, že je to situace, se kterou se může ztotožnit mnoho lidí,“ doplňuje zpěvačka.

Pod novinkou je společně s Karin opět podepsaný Yungbludův producent Matt Schwartz. Videoklip ke skladbě tentokrát nestojí na příběhu, ale skvělých momentech z turné s Imagine Dragons, Yungbludem a My Chemical Romance. „Opravdu jsem tentokrát nechtěla vytvářet příběh. Chtěla jsem spíš sesbírat optimistické a zábavné záběry z turné a zákulisí, které by měly stejnou energii jako píseň,“ vysvětluje Karin Ann. „Miluji lidi, kteří mě podporují, a je to také pro ně trochu pocta,“ dodává.

Videoklip vzdává hold estetice klasických videokazet, včetně typického zoomování nebo točení z ruky. „Přiznám se, že miluju klasické vhs-ky a videa z videokamery. Navíc díky tomuto formátu šlo všechno super rychle a byla to opravdu zábava! Měla jsem s sebou i své přátele, takže to byla opravdu dobrá a příjemná zkušenost,“ uzavírá Karin Ann.

Tento měsíc předskočí Karin Ann umělkyni LP v Bratislavě a ve Vídni a pak ji ještě doprovodí na italském turné. Z festivalů ji čeká v létě například slovenský Grape nebo mnichovský Superbloom.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit