kamagra jelly españa al día siguiente €98.93

Česko-Slovenská zpěvačka Karin Ann se dočkala svého prvního sólového alba!

Československá zpěvačka Karin Anna zakončila třetím vystoupením svoji týdenní účast na prestižním showcase SXSW v americkém Austinu, kam se každý rok sjíždí přes 30 000 reprezentantů světového hudebního průmyslu a hudebních médií. Na svých koncertech v hlavním městě Texasu zahrála písně ze svého prvního sólového alba through the telescope, které bude od 10. května ve všech streamovacích platformách. Nahrávka vznikala pod producentským dohledem Benjamina Lazara Davise z americké kapely Okkervil River. Předznamenává ji singl false gold.  

Karin Ann – false gold (official visualiser): https://1url.cz/wuYi1

Nové album jedenadvacetileté zpěvačky je příklonem k folku, akustickému rocku a zazní na něm i odkazy na gothic disco. Karin Ann tentokrát ovlivnila tvorba písničkářů jako jsou Mazzy Star, Stevie Nicks nebo Hozier. Texty opět řeší témata lásky, identity a duševního zdraví. „Skrz through the telescope se nořím do hlubin svých emocí a zážitků. Nerada rozebírám význam textů svých písní, jsem raději, když si v nich sám posluchač najde něco podnětného pro sebe. Spolupráce na albu s Benjaminem a Willem byla pro mě zásadní. Vše do sebe perfektně zaklaplo a vytvořili jsme něco, na co jsme opravdu hrdí,“ popisuje Karin Ann.

Písničky z nového alba, včetně aktuálního singlu false gold, poprvé zazněly na SXSW v Austinu. Karin Ann tam dorazila ze svého debutového vystoupení na NY Fashion Week, kde vystupovala na akcích Césara Galindo a Fredericka Andersona. Aktuálně ji čeká koncert v GRAMMY Museu v Los Angeles. Ostatně komunita amerických hudebních cen Karin podpořila i tím, že její medailon zveřejnila na oficiálních stránkách Grammy.com.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit