kamagra o levitra €117.12

Československá zpěvačka Karin Ann spolupracuje i s kytaristou kapely Bon Jovi!

Devatenáctiletá československá zpěvačka Karin Ann, která byla letos v širších nominacích na Ceny Anděl, vydává EP „side effects of being human“. Vznikalo na Slovensku, v Česku, Londýně a Kalifornii. Pod nahrávkou, která přináší kromě popu i více kytar a energie, jsou podepsaní prvoligoví producenti Chris Lord-Alge a Matt Schwartz. Některé kytarové party natočil sólový kytarista Bon Jovi Phil X. Zpěvačka osmi písňovou kolekcí uzavírá dva roky na hudební scéně. Během nich stihla vydat 12 singlů, debutové EP, akustickou nahrávku a zároveň vyhrála anketu Žebřík nebo si jí všimli německý Bild, americký New York Times nebo aktuálně italský Vanity Fair. Kromě hudby na sebe upoutala pozornost i aktivistickými postoji na podporu práv menšin. Média v Evropě například zaznamenala její vystoupení v polské ranní televizní show Pytanie na śniadanie, kde hrála naživo s duhovou vlajkou a veřejně podpořila polskou LGBTQ scénu. EP „side effects of being human“ k poslechu:

„Mezi prvním a druhým EP se změnilo tolik věcí. Hlavně to, že jsem se stala dospělou, což je samo o sobě velkou změnou,“ popisuje Karin Ann okolnosti vzniku nové nahrávky. Zatímco u té první měla představu, jak by měla znít a jaký lidský i hudební příběh vypráví, tentokrát o tom neměla ani ponětí. „Nové písničky vznikaly bez jednotné koncepce. Když jsem se pak ale na hotový materiál podívala, zjistila jsem, že mají společnou linku. Mluví se v nich o velmi světských tématech a problémech, na které narazí každý, když se stává dospělým. Tyto věci jsem si pojmenovala jako „vedlejší účinky bytí lidmi“, a tak se zrodil celý koncept,“ vysvětluje zpěvačka.

Písničky jsou tak o nových vztazích a přátelstvích, které někdy skončí zklamáním, a především o vlastních rozporuplných pocitech, které jsou zvláště v dospívání alfou a omegou a ovládají mladé lidi uvnitř i navenek. „Nechci zabíhat do detailů, protože bych byla raději, aby se lidé mohli v mých písničkách sami najít,“ uzavírá zpěvačka. Vydání EP doprovází hudební video k melancholické skladbě „winter song“ – přímočaré zimní písni o smutku a otupělosti, které člověk někdy cítí, aniž by věděl proč.

Skladby z nového EP zazní poprvé naživo na jarních koncertech evropského turné, kde bude Karin předskakovat vycházející britské hvězdě Alfie Templemanovi. Společně se zastaví například v Paříží, Kolíně, Bruselu, Hamburku, Berlíně nebo v Mnichově. Singl s názvem looking at porn, který posluchači také najdou na novém EP, vyšel před měsícem. Ve Velké Británii měl premiéru na anglickém Radio 1 v legendární show Jacka Saunderse „Future Sounds“.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit