para que sirve sildenafil 50 €130.79

Český Rapper Dominik Grey představuje svoji novinku Tinder!

Talentovaný mladý zpěvák a rapper Dominik Grey vydává nový singl Tinder, ke kterému vznikl i videoklip. Třiadvacetiletého hudebníka z Uherského Hradiště znají fanoušci hlavně z TikToku a velkému úspěchu se těší také na streamovací platformě Spotify, kde se svými poslechy blíží k hranici osmi milionů. V novém songu Tinder Dominik poukazuje na dnešní dobu seznamování po internetu versus reality.

Dominik Grey – Tinder: https://www.youtube.com/watch?v=Tzs1_VijKC0

„Tinder je taková záchrana dnešní doby, kdy je hodně schůzek končí fiaskem. Myslím si, že celkově doba moc vztahům nepřeje. Ani já jsem na Tinderu bohužel zatím štěstí nenašel,“ říká Dominik Grey. K novému singlu vznikl také videoklip: „Během natáčení vznikla lehká choreografie, která se hodí třeba na TikTok. Zkoušel jsem ji taky, ale rovnou jsem to vzdal,“ říká rapper s úsměvem. V klipu si zahrála i herečka Kristýna Mandousová známá třeba ze seriálu Jedna rodina.

Začátkem září letošního roku plánuje Dominik vydání debutové desky Silnější než smrt, je láska, která bude obsahovat hned dvanáct tracků. Zároveň na podzim bude součástí koncertní šnůry YOUNG REPUBLIC on TOUR, jenž proběhne v několika velkých městech.

Dominik od první třídy zpíval ve sboru, texty začal psát v patnácti a do nahrávacího studia vkročil, když mu bylo osmnáct. Studoval také lidový a pak popový zpěv. Mezi své největší vzory řadí Bena Cristovaa z tuzemské scény a Justina Biebera z té světové. Před jeho českým idolem Benem Cristovao také vystupoval, když si ho promotér vyhlídl na sociálních sítí a oslovil ho, zde by nechtěl být předskokanem Benova koncertu. Loni se také objevil na Prague Pride, kde představil své největší hity nebo před show Viktora Sheena.

Talentovaný umělec se také profesionálně věnuje stolnímu tenisu.  Je velmi úspěšný na TikToku, kde má přes sto tisíc odběratelů a jeho videa sledují miliony lidí.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit