reseñas sobre kamagra oral jelly €147.62

Český zpěvák Tomas Robin se prosazuje i v zahraničí!

Zpěvák a songwriter Tomáš Červinka, který vystupuje pod pseudonymem Tomas Robin, přichází s dalším singlem Too Good To Be True, jenž má příslib moderního letního hitu. Navazuje tak na předchozí singly Same Pages a undefined.

“Vždycky jsem chtěl napsat song, který bude o mně. Lidi, co mě znají, mi dají za pravdu, že jsem často samá sranda a jsem rád středem pozornosti, někdy více než je zdrávo. Přesto všechno se ale dokážu otevřít tomu správnému člověku a řešit s ním i vážná témata,“ vysvětluje s úsměvem Tomáš.

Pozitivní a bezstarostně laděný letní song Too Good To Be True vznikl na Slovensku v Beyond Music Studios jako výsledek další spolupráce se zahraničními songwritery, se kterými Tomas Robin často a rád spolupracuje.

Nový singl Too Good To Be True je k dispozici také na všech streamovacích platformách: https://bfan.link/too-good-to-be-true-1

TOMAS ROBIN je nový hudební projekt a pseudonym muzikanta Tomáše Červinky. (Ex-We on the Moon a The Lighthouse Journey). Tomáš během své hudební kariéry nasbíral několik zkušeností jak z klubových koncertů, tak z hraní na největších CZ/SK festivalech. S kapelou We on the Moon získal ocenění za Objev roku a několik nominací v hudebních cenách. Supportoval kapelám jako jsou All Time Low, Deaf Havana, Against The Current, anebo Young Guns. S The Lighthouse Journey se mu podařilo dostat se jako prvnímu CZ interpretovi do relace hvězdného britského rádia Kerrang!.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit