código de sildenafil j €63.15

Co dělala zpěvačka Světlana Nálepková v nemocnici?

Do Oblastní nemocnice Náchod zavítaly zpěvačky Světlana Nálepková a Michaela Gemrotová spolu se zakladatelkou Nadačního fondu Šárkou Birke a organizátorem charitativních akcí Davidem Novotným.
Světlana Nálepková ze začátku strašila děti na dětském oddělení v převlečení za čerta, poté se se z ní stal Mikuláš a rozdávala dětem dárky. „Já jsem vždy byla čert i ve škole, byla jsem s klukama v partě a vždy jsem dělala lumpárny“ svěřila se Nálepková při rozdávání dárků. „Jsem prostě takový malý čert a asi mě to zůstalo do teď“ dodává se smíchem Světlana. Muzikálová diva Fantoma Opery Michaela Gemrotová rozdávala dárky na dětském oddělení dárky pro nemocné děti. „Já jsem v dospělosti dělala čerta a bavilo mě strašit děti. Když jsem byla malá, tak jsem se hrozně bála, že mě odnese do pekla, rodiče mě tím strašili a jednou jsem se zamkla v koupelně a vyhodila jsem klíč z okna a poté musel Mikuláš a čert odmontoval kliku a celé dveře a já křičela, že mě čert unese“ dodává se smíchem Míša vzpomínku na dětská léta.

V rámci adventních koncertů vystoupily v Jaroměři a v Náchodě. Část výtěžku z adventního koncertu z Náchoda obdrží Nadační fond Šárky Birke, který se stará o nemocné a postižené děti a její zakladatelka Šárka Birke vítá jakoukoliv podporu. „Je důležité pomáhat tam, kde je to zapotřebí a jsem vděčná za pomoc právě našemu fondu, který se snaží pomáhat především dětem“ dodává Šárka Birke. „Pro mě je to samozřejmost pomáhat, dělám to již řadu let a nikdo z nás neví, kdy pomoc bude potřebovat. Pro děti v náchodské nemocnici byla návštěva známých osobností příjemným zpestřením“ dodal pořadatel koncertů David Novotný.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit

No Comments