kamagra sin receta €86.02

Dalibor Gondík by chtěl být promítačem v kině!

Slavnostní premiéra očekávaného válečného dramatu DUNKERK, z dílny vizionářského režiséra Christophera Nolana, se uskutečnila v pražském kině IMAX. Uvedení snímku, který se promítal na speciálním 70mm páse si nenechala ujít řada známých osobností. Slavnostní atmosféru přišel nasát Jakub Kohák, Štěpánka Duchková, Dalibor Gondík nebo Veronika Chmelířová. Mezi váženými hosty se na premiéře objevili také váleční veteráni nebo náčelník Generálního štábu Armády České republiky generál Josef Bečvář.

Slavnostní premiéra nového filmu DUNKERK byl plná očekávání. Pozitivní zahraniční recenze dávaly předzvěst toho, že se jedná o film letošního roku. Všichni přítomní hosté byli napjatí a zvědaví, zda Christopher Nolan opět potvrdil fakt, že jeho filmová díla jsou přímo mistrovská. Moderování premiéry se ujal Nolanův skalní fanoušek Dalibor Gondík, který se nemohl dočkat večera, a tak přišel už na ranní novinářskou projekci.  Navštívil také projekční kabinu, kde mohl sledovat jak se 70mm film pouští z klasické promítačky a byl tím tak fascinovaný, že málem zapomněl na moderaci v dalším sále. „Neskutečně obdivuji Nolana, miluju jeho tvorbu. Po shlédnutí DUNKERKU jsem neměl slov, spojení tak silného příběhu s jeho filmařským uměním doplněným hudbou Hanse Zimmera, opravdu neskutečný zážitek,“ dodal Dalibor. Jakub Kohák v současné chvíli zrovna nemá čas vyjet si někam na dovolenou, a tak si aspoň užívá večery na filmových premiérách. V úterý navštívil premiéru filmu Valerian a město tisíce planet, která se konala v kině 4DX a ve středu pak vyměnil tričko za slavnostnější košili a přišel si s kamarádem užít film DUNKERK. Válečné drama vychází ze skutečných událostí druhé světové války, a tak pozvání na premiéru přijali také váleční veteráni a s nimi také náčelník Generálního štábu Armády České republiky generál Josef Bečvář.

Film DUNKERK mohou diváci navštívit v multiplexech Cinema City od 20. července 2017. Jedinečný zážitek čeká na ty, kteří shlédnou film v pražském kině IMAX, které jako jedno z mála v Evropě nabídne divákům film natočený na IMAX 70 mm kamery.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit