precio de kamagra gold 100mg €72.64

Eva Decastelo vzala svoje děti do kina!

Na plátna kin vtrhnul v těchto dnech oblíbený žlutý Autobot Bumblebee! A to rovnou ve stejnojmenném snímku, který patří jenom jemu! Slavnostní premiéru, která se konala v pražském kině IMAX, navštívila i moderátorka a herečka Eva Decastelo, zpěvačka Jana Fabiánová, moderátorka a modelka Monika Leová, moderátor Petr Vojnar nebo herečka Bára Mottlová.

Novinka s názvem Bumblebee jistě potěší všechny fanoušky legendární filmové série Transformers! Těsně před Vánoci putuje na plátna tuzemských kin nový snímek, který vypráví příběh o nezvyklém přátelství mezi dívkou Charlie a Autobotem Bumblebeemem.

Slavný Autoboot žluté barvy, kterého zná snad celý svět, navštívil i pražské kino IMAX. Ochotně se fotil se všemi přítomnými hosty a obzvláště děti, byly z jeho přítomnosti přímo nadšené. Odtrhnout své dvě ratolesti nemohla také moderátorka a herečka Eva Decastelo, která si na pomoc musela přivolat svoji maminku. Premiéry se zúčastnil také moderátor Petr Vojnar, který se nyní, těsně před Vánocemi,nečekaně rozešel s matkou svého syna Andreou. Nelehké chvíle nechce trávit sám doma, a tak si vyrazil zlepšit náladu s přáteli do kina. Kráska Monika Leová si dala na premiéře rande se svým manželem, kterého překvapila novým účesem ve stylu, který zvolila právě dle hlavní hrdinky Charlie. Nutno dodat, že ofina ji velmi sluší. Již po několikáté se na veřejnosti objevila herečka Bára Mottlová, a to v doprovodu pohledného Martina Kurky, který v roce 2006 vybojoval titul Muže roku. Bára však stále tvrdí, že jsou jen přátelé.

Bumblebee zatím sklízí samé pozitivní reakce! Odpočiňte si i vy od hektického vánočního shonu a zajděte si do kina na tento zbrusu nový příběh z prostředí slavných Transformers, a to klině i na Štědrý den! Projekce probíhají ve všech  multiplexech Cinema City po celé České republice, a to jak ve formátu 2D, tak 3D. Vychutnat si snímek můžete také v kině 4DX, IMAX, sále Dolby Atmos nebo VIP Chodov! 

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit