comprar kamagra en mujer €23.80

Film (ne)VĚŘ MI mladičkého režiséra a herce Tadeáše Říhy míří na předpremiéru do Lucerny!

Přestože teprve vstupují do světa filmového průmyslu, tak to vypadá, že míří velmi vysoko!  Jsou mladí, ale filmové tvorbě naprosto propadli! Neváhali obětovat letní prázdniny a za svým prvním filmovým dílem šli, tak odhodlaně, že natáčeli ve dne i v noci a mnohdy i desítky hodin v kuse. Film (ne)VĚŘ MI z drsné reality teenagerského prostředí režiséra a zároveň herce a Youtubera Tadeáše Říhy se připravuje na prestižní předpremiéru, která může o úspěchu či neúspěchu filmu hodně napovědět. Tadeáše Říhu jsme proto podrobně vyzpovídali:

Na kdy je plánována předpremiéra?

– Náš film bude slavnostně uveden 1. dubna v Lucerně. Doufám, že to lidé nebudou brát jako apríl. Myslíme to vážně, tak snad někdo dorazí (smích).

Koho jste na předpremiéru pozvali?

– Pochopitelně svou rodinu a nejbližší přátele, bez nich by film vůbec nevznikl. Mezi pozvanými jsou i známé osobnosti, ale kdo to bude si zatím necháváme pro sebe. Nechte se překvapit.

Máte v plánu natáčet druhý díl?

– Scénář už je napsaný a rádi bychom jej zrealizovali. Uvidíme, jaký bude ohlas prvního dílu, pokud vše klapne, začneme v srpnu točit.

Jak dlouho trvaly přípravy na film?

– V lednu přišla první myšlenka filmu a tak jsme začali psát scénář. Jakmile bylo dopsáno, obsadili jsme herce a vybírali natáčecí místa. Na filmu je stále spoustu práce, i když je už dávno dotočeno.

Jak dlouho se psal scénář?

– Pět měsíců.

Co bylo na postprodukci nejtěžší?

– To asi nelze říci. Nic není jednoduché. Ať už je to barvení filmu, střih, zvuk nebo hudba. Postprodukčnímu týmu tímto děkuji, protože si nikdo z nás nedovede představit, kolik hodin práce a úsílí do toho dali.

Můžeme se na vás těšit i v jiných projektech?

– V tomto roce mám naplánovanou roli ve filmu režiséra Juraja Šajmoviče, který se natáčí v zimě a následně natáčím seriál na Primě a také v ČT. Čili práce naštěstí je. Snad to vydrží. (smích)

Jak i nadále vycházíte se spoluautorkou projektu?

– Zuzka je má nejlepší kamarádka, takže jsme v denním kontaktu. Rozumíme si nejen pracovně, ale i v osobním životě. Je radost s ní pracovat. Bez ní bych to sám nezvládl.

Podporují vás v projektu přátelé, rodina, popřípadě vaši partneři?

– Pochopitelně. Rodina snad úplně nejvíce. Díky rodičům náš film vůbec existuje. Moc jim děkuji. Přátele jsou také má podpora. Všichni mi to přejí, což se jen tak bohužel nevidí.

Bojíte se špatného ohlasu na velmi kontroverzní téma filmu?

– Stojím si za tím, že náš film je realistický a pravdivý. To, co je ve filmu, je bohužel v dnešním světě naprosto bězné. Kritika bude vždycky. Kdyby nás tohle položilo, mohli bychom to zabalit.

Osobně jste pro hereckou, nebo režiserskou cestu?

– Jsem stále student a tak si tuhle otázku prozatím nekladu. Rád bych se věnoval herectví i režii. Jestli tomu tak v budoucnu bude, to nevím.

Máte čas na ostatní aktivity? Sporty, nebo cestování?

– Popravdě času moc není. Buď pracuji na filmu, nebo jsem ve škole. Když je volno, trávím čas s rodinou, nebo s přáteli. Mám kolem sebe skvělou partu v Děčíně a mám je moc rád.

Věnujete se i divadlu, jaká role byla pro Vás ta nejlepší?

– Za těch sedm let v divadle můžu říct, že má srdcová role je Evžen Oněgin. Tento příběh mě hodně naučil, vztahy vnímám úplně jinak. Především si pak člověk užívá každý moment s osobou, kterou miluje. Když milujete a jste milován, je to obrovské štěstí.

Jste určitě sledovaný člověk, jak důležité je pro Vás soukromí?

-Práci a soukromí je třeba oddělovat. Člověk si na to musí zvyknout a respektovat to. Nejde jenom o mě, nýbrž ani pro okolí to pak nemusí být příjemné.

Chápe druhá strana Vaše soukromí? Popřípadě je jednoduché mít partnera v uměleckém světě?

– To je individuální. Někdo to rád křičí do světa, někdo si rád ponechává soukromí. Rozhodnutí je na každém z nás.

Foto: Produkce Film (ne)VĚŘ MI

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit