kamagra oral Jelly en españa €108.08

Hanka Mašlíková málem nepřežila premiéru filmu!

Premiéra filmu Hunger Games: Síla vzdoru – 2. část, která se konala v kině IMAX se nesla ve znamení boje, a to nejen hlavní hrdinky Katniss Everdeenové, ale také českých VIP osobností. Dáte-li někomu do ruky zbraň, můžete pozorovat, co s ním pocit moci udělá. Muži se rázem cítí jako neporazitelní hrdinové, a na to bohužel doplatila i moderátorka Hanka Mašlíková, kterou si vychutnali i její kolegové. Luku a šípu se chopili také Andrea Kabická společně s Denisou Domanskou, Michal Nesvatba, Štěpánka Duchková, Braňo Polák a Bára Mottlová.

V kině IMAX se 18. listopadu konala premiéra závěrečného dílu dlouho očekávaného světového fenoménu Hunger Games: Síla vzdoru, kterou si nenechali ujít ani známé české tváře. Fanynka filmu Hanka Mašlíková  se ocitla pod palbou svých mužských kolegů. Petr Říbal se okamžitě chopil luku a bez zaváhání ho namířil na bezbrannou Hanku Mašlíkovou. Ta se poté potrénovala ve střelbě i s druhým kolegou, moderátorem Martinem Čermákem. Své bojové dovednosti si vyzkoušel také herec Braňo Polák. Michal Nesvatba stejně jako Štěpánka Duchková vzali na premiéru své ratolesti, které ságu Hunger Games přímo zbožňují. Sobě i svému okolí byly jednu chvíli nebezpečné i krásky Denisa Domanská a Andrea Kabická. Nikomu se však naštěstí nic nestalo.

O tom, jak dopadne poslední díl fenomenální série Hunger Games se můžete přesvědčit od 19. listopadu v síti multikin Cinema City. Pokud si však chcete vychutnat tento filmový zážitek v té nejlepší kvalitě a na největším plátně v České republice, budete mít možnost od 26. listopadu v kině IMAX.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit

No Comments