kamagra segunda mano €43.67

Hanka Reinders Mašlíková se už nemusí stydět vzít si sukni!

Je to problém, který trápí mnoho žen. Jedná se o estetickou nedokonalost, které se odborně říká mikrovarixy – tedy ty nejmenší křečové žíly. Většinou se nacházejí na zevních stranách stehen a přesně tam si je našla také moderátorka Hana Reinders Mašlíková. Vzhledem k práci, kterou se Hanka živí, chce vypadat perfektně, a tak se rozhodla navštívit ordinaci MUDr. Oty Schütze, vyhlášeného lékaře, který se problémy s křečovými žilami zabývá.

„ Na základě klinického a ultrazvukového vyšetření je pro Hanku nejlepším způsobem jak se zbavit mikrovarixů  sklerotizace a laser, což je v tomto případě metoda nejvhodnější a velice účinná léčba problému. Zákrok trvá přibližně dvacet minut,“ uvedl Oto Schütz, primář pražské Žilní kliniky a dodal další výhodu zásahu:„ Po sklerotizaci a laser nejsou žádná omezení, jediné doporučení je nosit 14 dní zdravotní elastickou punčochu.“

Hana Reinders Mašlíková je velice vytížená žena. Kromě toho, že je moderátorkou Snídaně s Novou, má svoji show v rádiu, kouzlí s Pavlem Kožíškem, se také nově připravuje na roli reportérky v muzikálu Rocky. Ovšem problém s malými žilkami už ji trápí zhruba dva roky a tak se ho konečně rozhodla vyřešit. „Byla jsem odhodlaná už v létě, že tento zákrok podstoupím, ale čekala jsem, až začne zimní období, kdy je nejlepší tyto malé zákroky absolvovat,“ vysvětlila moderátorka své počínání a načasování.

Vzhledem k tomu, že se jedná o dědičnou záležitost, neexistuje žádné doporučení, jak tomuto problému předcházet. Výhodnější samozřejmě je včasné vyšetření a okamžité odstranění této estetické vady v počátku. „ Myslím, že jsem se rozhodla akorát včas, nedošlo to tak daleko, že bych se musela stydět vzít si sukni nebo kraťasy, do mé práce v televizi by to skutečně nebylo moc vhodné,“ zažertovala Hanka.

I když jsou mikrovarixy  hlavně dědičného původu, k podstatnému zhoršení může dojít užíváním kombinované antikoncepce s estrogeny a nadváhou, upozorňuje MUDr. Schütz. Proto je důležité při objevení prvních metliček ihned navštívit specialistu. Řešit žilky zavčasu znamená jejich odstranění, rychle a levně. Na Žilní klinice se všechny i větší zákroky provádějí ambulantně, tudíž bez nutnosti hospitalizace. Cena zákroku na klinice, hlavně vzhledem ke skvělému kosmetickému výsledku, který je vidět okamžitě, je víc než příznivá.

Hanka samozřejmě všechny rozhodnutí konzultuje se svým manželem trenérem Adrem Reindersem, za kterého se provdala minulý rok. „ Manžel o zákroku ví a nemá s tím vůbec žádný problém. Já ani on jsme neměli ze zákroku strach, byla to rychlá a bezbolestná akce, “ upřesnila s úsměvem Reinders.

Po sklerotizaci si Hanka navlékla na ošetřenou nohu speciální punčochu, kterou ji lékař doporučil nosit dva týdny. Nošení punčochy je v těchto případech povinné, ovšem pro pacientku to není vůbec nepříjemné. Navíc v zimních měsících se schovají pod kalhoty a nikdo se tak o nich ani nemusí dozvědět.  I když se najdou i takové, které jsou sexy. Neváhejte a doveďte i vy včas své nohy k dokonalosti jako česká sexbomba Hanka Reinders.

 

Foto: Žilní klinika

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit