kamagra oral jelly precio por noche €98.08

Hard Rock Cafe oslavilo deset let v Praze! Gratulovat přišli i Janek Ledecký nebo Adam Mišík!

Praha se již delší dobu řadí mezi světové metropole, ve kterých je možné navštívit legendární síť restaurací Hard Rock Cafe. Slavný řetězec zde svou pobočku otevřel před deseti lety. Hard Rock Cafe Praha své kulaté narozeniny oslavilovelkolepým mejdanem, na který dorazila řada českých celebrit. Party si nenechali ujít Janek Ledecký, Adam Mišík, Vladimír Polívka, Vilém Čok nebo Mariana Prachařová.

Na rockové oslavě nechyběla živá muzika nebo krájení narozeninového dortu. Tohoto slavnostního aktu se ujal právě zpěvák Janek Ledecký, který má k podniku speciální vztah. „Na Starém Městě bydlím od svých devatenácti let a ještě si moc dobře pamatuji, když na tomto místě bylo železářství. Hodně jsem tady nakupoval, protože jsem si tou dobou zařizoval byt. A v životě by mě nenapadlo, že tady jednou bude takovej mejdan,“ uvedl Janek s úsměvem. JanekLedecký se aktuálně připravuje na svoje první velké akustické turné. „Všechny naše notorické známé písničky jsme oblíkly do akustického kabátu a přidali ještě pár písní, které naprosto zbožňuju třeba od Boba Dylena nebo Rolling Stones,“ prozradil. Jeho vystoupení budou také specifická prostředím, ve kterém se budou odehrávat. „Já jsem s muzikou začínal v hospodě, takže jsem chtěl i to turné pojmout v tomto duchu. Až se před diváky otevře opona, čeká je velké překvapení, protože se rázem ocitnou v hospodě a dostanou pivo,“ doplnil Ledecký.

Mezi hosty se objevil také Adam Mišík, který na rockové hudbě vyrůstal: „Miluju Prince, Stouny nebo The Doors. Vlastně jsem v rockové kapele začínal, ale pak jsem zjistil, že mě víc baví ten elektronický zvuk. Sem do Hard Rocku chodím hlavně na burgery a je to pro mě vždycky takový útěk z Prahy, protože to tady má specifickou atmosféru, který mě vrací do časů, když jsem žil USA.“

Před deseti lety, když se legendární podnik v Praze otvíral, bylo na akci několik rockerů, kteří měli možnost rozmlátit kytary. Jedním z nich byl i zpěvák Vilém Čok. „Na místě bylo připraveno několik kytar, které jsme měli roztřískat a tím se to tady vlastně celé otevřelo. Bylo to super. Trosky té kytary mám doma na čestném místě,“ zavzpomínal Čok, jemuž právě skončil jeho pravidelný tříměsíční detox. „Během detoxu nepiju alkohol a letos jsem se snažil i nejíst pečivo, což byl teda docela záhul, protože tělu se to vůbec nelíbilo.“

Užít si narozeninovou oslavu přišli také hvězdy českého Instagramu. Nechyběla Nikol Moravcová, Nikol Trojanová nebo Dominik Port. 

Foto: Hard Rock Cafe

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit