kamagra adelaida €76.86

Hard Rock Cafe Praha opět zasvěcuje celý říjen charitativní kampani Pinktober v boji proti rakovině prsu! Proběhne také koncert Andrey Kalousové s dražbou!

Hard Rock International pokračuje v podpoře povědomí a výzkumu rakoviny prsu prostřednictvím své v pořadí již 23. charitativní kampaně PINKTOBER. Hard Rock Cafe Praha se bude v průběhu celého října podílet na fundraisingovém úsilí, které letos podpoří Alianci žen s rakovinou prsu. Hosté mohou přispět koupí limitované nabídky merche, ale i menu, jenž připravila michelinská kuchařka Dominique Crenn. Pinktober na konci října vyvrcholí charitativním koncertem a dražbou.

„V Hard Rock Cafe Praha jsme hrdí na to, že i nadále můžeme podporovat ty, kteří jsou postiženi rakovinou prsu, od současných pacientů a přeživších, až po jejich pečovatele a blízké,“ říká generální manažerka společnosti Hard Rock Cafe Praha Martina Lednová. „Zároveň jsme moc rádi, že letos můžeme podpořit Alianci žen s rakovinou prsu a jejich klientky, které to potřebují.“

Všechny divize společnosti od restaurací po kasina po celém světě, se účastní kampaně s lokálními akcemi. V Hard Rock Cafe Praha budou do konce října prodávat speciální merch zahrnující pin, kšiltovku a tričko. Deset procent z prodeje poputuje na Alianci žen s rakovinou prsu. Hosté si budou moci objednat speciální limitovanou nabídku krevetových tacos a typického mexického drinku z tequily Paloma, jenž připravila francouzská michelinská šéfkuchařka Dominique Crenn. Část zisků z prodeje jídla a se také předá nadaci.

Dále je připraven koncert zpěvačky Andrey Kalousové, který proběhne 25. října. Po zpěvačce vystoupí oblíbená stand-up komička Adéla Elbel. Vstupné na akci bude dobrovolné a celý zisk daruje HRC rovněž Alianci žen s rakovinou prsu. Na místě proběhne tichá dražba speciálně navržených prsních hrnků, které pomalují významné české osobnosti. Celý program odstartuje ve 20 hodin.

Za posledních 22 let kampaně Pinktober daroval Hard Rock miliony dolarů na výzkum rakoviny prsu. V loňském roce Hard Rock získal více než 700 000 dolarů, což představuje největší částku, kterou společnost získala od založení programu v roce 2000.

Partnerství s šéfkuchařkou Dominuque Crenn:

Letos se Hard Rock spojil se světově proslulou francouzskou šéfkuchařkou a vyléčenou pacientkou rakoviny prsu, Dominique Crenn, která je v současné době jedinou ženskou šéfkuchařkou ve Spojených státech, a jenž získala tři michelinské hvězdy za svou restauraci Atelier Crenn v San Franciscu v Kalifornii. Crenn vytvořila pro Hard Rock časově omezené položky menu, které jsou exkluzivně k dispozici v restauracích Hard Rocku po celém světě, přičemž část výtěžku bude věnována místní charitě věnující se boji proti rakovině prsu. Crenn bude také hostit řadu kurátorských večeří v Seminole Hard Rock Hotel & Casino Hollywood a Hard Rock Hotel New York pro kolegy, kteří přežili rakovinu prsu, jejich pečovatele a příznivce American Cancer Society.

Limitovaná edice merche PINKTOBER:

Hard Rock International každoročně nabízí jedinečnou limitovanou edice zboží na podporu povědomí a výzkumu rakoviny prsu, které zahrnuje tričko Hard Rock s tématikou Pinktoberu, kšiltovku, láhev na vodu, tašku a pin. Prostřednictvím nadace Hard Rock Heals Foundation půjde část výtěžku ve prospěch lokální charitativní organizace věnující se boji proti rakovině prsu.

O Dominique Crenn:
Dominique Crenn vyrůstala ve francouzské Bretani a díky svým rodičům, kteří milovali dobré jídlo, se začala intenzivně zajímat o vaření. Poháněna svou vášní Dominuque otevřela restauraci Atelier Crenn, jejíž je majitelkou a šéfkuchařkou, a která získala tři michelinské hvězdy. Podnik je v americkém San Franciscu. „Ateliér“ lze definovat jako dílnu nebo studio, což je koncept, který představuje moderní vizi Crenn pro jemnou francouzskou kuchyni. Dominique Crenn prodělala rakovinu prsu a je aktivní členkou mezinárodní kulinářské komunity, která podporuje inovace, udržitelnost a rovnost.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit