sildenafil e hipotiroidismo €16.85

Herec Jakub Kohák zhubl sedm kilo a vyrazil se synem do společnosti!

Sváteční dostihový den 101. CPIPG České Derby v pražské Chuchli navštívil také herec a moderátor Jakub Kohák, který má ke koním hluboký vztah. „Pozvání předat jednu z cen mě velice potěšilo, protože můj tatínek kdysi taky vlastnil nějaké koně, kteří pak tady v Chuchli závodili, takže jsem sem jako malý často chodil. Znali jsme všechny žokeje, diskutovali s nimi a tak. V té době jsme vlastně byli koňáci,“ pochlubil se Kohák, jehož na dostihy doprovodil právě jeho otec a desetiletý syn.

„Na koních jsem samozřejmě taky jezdil, to mě bavilo. Do konce jsem nějakou dobu i koně měl, ale jen na chvíli, protože to stojí hodně času a toho já mám málo,“ doplnil Kohák svoji koňskou historii.

Aktuálně se Jakub Kohák připravuje na natáčení nového filmu, kvůli kterému drží dietu. „Budu hrát tenistu, který se vždycky umísťuje maximálně na 10. místě ve světovém žebříčku. Proto jsem si řekl, že když už na to nedosahuju věkem, mohl bych aspoň tou postavou,“ říká s úsměvem a dodává: „Bohužel to občas i poruším, sem tam nějaká kalbička a podobně, ale i tak musím říct, že se mi docela daří. Za dva měsíce už mám dole sedm kilo.“

Dovolenou herec plánuje strávit se svou rodinou v Benátkách. Dále bude v létě pracovat na seriálu o házené a možná se bude ženit. „S tou svatbou nevím, to je zatím takové dost v mlze,“ přiznává závěrem.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit