qué hacer con kamagra niet werkt €100.52

Herečka Anna Stropnická si zahrála v klipu skupiny FROM!

Pop-rocková kapela FROM a jejich doposud největší hit V Síti, který má dnes již přes 5 milionů zhlédnutí, navázali na tento úspěch singly Láska a Najednou a ukončili tím trilogii příběhů hlavní hrdinky Kristýny, která si prochází kyberšikanou a těžkou životní cestou. Tím si kapela získala fanoušky především prostřednictvím sociálních sítí, v roce 2018 pak vydali debutové album s názvem Nekonečno.

Aktuálně FROM ve složení Filip, Richard, Ondra a Martin přicházejí s energickou novinkou s názvem Na konci všech cest. Text napsal zkušený textař a hudebník Petr Harazín z kapely Nebe. K písni vznikl také videoklip, ve kterém si zahrála mladá herečka Anna Stropnická. „Když mě kluci z kapely oslovili, musím říct, že jsem byla překvapená a zároveň jsem jejich kapelu vlastně ani neznala. Když jsem si jejich muziku a dřívější videoklipy přehrála tak jsem neváhala a šla jsem do toho,“ prozradila Anička. Zároveň přiznává, že díky této spolupráci zažila hned několik svých poprvé. „První role ve videoklipu a poprvé se čtyřma klukama v zimě na neznámém místě. Natáčení jsem si užila a kluci se o mě starali po celý dlouhý den opravdu skvěle, i když byla fakt pěkná zima. Už se těším na jejich pražský koncert, protože je zase ráda uvidím a konečně i poslechnu naživo,“ uvedla s úsměvem herečka. Kapela by měla zahrát 18. 6. 2020 v Rock Cafe Praha.

„Klip má dvě roviny. Jedna linie je věnovaná kapele a druhá dívce, která řeší svou minulost, hlavně pak zkušenost s muži,“ doplňuje scénáristka Barbora Mikysková. Videoklip se natáčel v Továrně Mastných, která leží v Lomnici nad Popelkou v Libereckém kraji.

Foto ke stažení zde:

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit