precio sildenafil bogotá €82.18

Herečka Bára Mottlová přišla do kina na Jurský svět v neuvěřitelně sexy krátkých šatičkách!

V pražském kině IMAX mělo premiéru pokračování kultovního Jurského světa s podtitulem Zánik říše. V prostorách kina se to během slavnostního večera hemžilo nejen hrůzostrašně vyhlížejícími dinosaury, ale také známými tvářemi českého showbyznysu. Ponořit se do světa těchto dávno vyhynulých tvorů přišla herečka Bára Mottlová, zpěvačka Juwana Jenkins, Michal Dvořák z kapely Lucie, herec Martin Zounar, úřadující Muž roku Matyáš Hložek, modelka Ornella Koktová, herečka Bára Kodetová nebo moderátorka a modelka Monika Leová.

Sexy herečka Bára Mottlová moc dobře ví, jak na sebe strhnout pozornost. Na premiéru přišla v tak krátkých šatech, že přítomní pochybovali, zda jsou to vůbec šaty. Nicméně její krásné dlouhé nohy díky tomu obdivoval nejeden přítomný muž. Bára doposud neměla zrovna štěstí při výběru partnerů a po nedávném rozchodu se zlatníkem Robertem Hájkem se ale šušká, že už je opět zaláskovaná. Kdo to bude tentokrát, to se možná dozvíme brzy.

Nový dobrodružný film Jurský svět: Zánik říše bavil také děti. Své tři ratolesti vzal do kina IMAX Michal Dvořák ze skupiny Lucie, herec Martin Zounar vyrazil se svoji dcerou Claudií a Bára Kodetová přišla také se všemi dětmi. Úřadující muž roku, Matyáš Hložek vzal na napínavý film svoji novou lásku, modelku Sáru, se kterou už tvoří pár zhruba tři měsíce.  Nepřehlédnutelná postavička českého showbyznysu Ornella Koktová si zřejmě přišla od všeho oddechnout, vzala kamarádku, ze skříně tričko s Jurským parkem a užila si pohodovou dámskou jízdu.

Novinku Jurský svět: Zánik říše si můžete nyní v multiplexech Cinema City vychutnat ve všech formátech, a to 2D, 3D, IMAX, 4DX, Dolby Atmos a ve VIP Chodov.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit