sildenafil zentiva 100 mg precio €6.11

Herečka Dana Morávková vzala do kina manžela i syna!

Na premiéře hvězdně obsazeného Tarantinova nového filmu Osm hrozných dorazily hvězdné známé tváře z českého showbyznysu. Pro veliký zájem se musely do sálu přidávat židle a na jedné takové židli seděl dokonce i Lukáš Hejlík, který tím ukázal, že je opravdový pohodář a téměř tříhodinový film proseděl na obyčejné dřevěné židli.

První velké slavnostní premiéry tohoto roku se zúčastnil i herec a režisér Jakub Kohák, který dorazil s doprovodem v počtu dva a půl. Film si nenechala ujít ani herečka a moderátorka Jitka Asterová v doprovdu svého syna nebo hudební skladatel Petr Malásek společně s Danou Morávkovou a se synem. Na premiéru dokonce dorazil i sám Jiří Bartoška, s celou rodinkou nebo herec Jiří Macháček, který si vyrazil se svou krásnou ženou.

„Musíme říci, že pan Bartoška vypadá opravdu moc dobře,“ komentovali zdraví přející ostatní návštěvníci kina, kteří měli to štěstí a Jiřího Bartošku s manželkou a dcerou viděli aspoň procházet, neboť se v prostorách moc nezdržoval. Ne moc sdílný byl i Jirka Macháček, který se se svoji partnerkou nechtěl ani fotit.

Snímek s názvem Osm hrozných vtrhne do českých kin již tento čtvrtek. V hlavních rolích se můžete těšit na Samuela L. Jacksona, Tima Rotha či Kurta Russella. Hudbu pro něj složil
a v Praze nahrál legendární hudební skladatel Ennio Morricone spolu s Českým národním symfonický orchestrem a film byl nominován celkem třikrát na cenu Zlaté Glóby. Kontrétně v kategoriích „Nejlepší hudba“, „Nejlepší scénář“ a „Nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli“.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit

No Comments