kamagra en gel wrocr в вђљaw €8.87

Herečka Iva Janžurová se dcerou Sabinou se plácly přes kapsu!

Obě jsou skvělými herečkami, matkami a hlavně dámami. Řeč je o Sabině Remundové a její mamince Ivě Janžurové, které tento měsíc společně oslavily narozeniny. Iva Janžurová se narodila 19. května a letos jí je 76 let, svoji dceru Sabinu porodila 18. května a nyní ji bylo 45 let. Obě ženy tak mají krásnou příležitost k uspořádání rodinné oslavy.

„ Když byly děti malé, byla jsem aktivnější organizátorkou rodinných sešlostí, ale nyní jak pracuji, cítím jako rest, že není tolik času a sil scházet se jako rodina. Snad jaro a léto bude pro naše setkávání příznivější,“ přiznala Remundová a dodala, že přestože s maminkou žijí v jednom domě, ponorka u nich nehrozí: „ Často jsem ráda, že se aspoň pozdravíme před domem. Povinností je dost, obě bychom měly myslet více na okamžiky zastavení, spočinutí. Ale jsem optimistka, dnešek je důkazem toho, že se lepšíme.“ S humorem sobě vlastním to okomentovala také Iva Janžurová: „Ponorku? Tento dopravní prostředek doposud nevlastníme. Je fakt, že jsme spolu méně než bychom chtěly. Máme společné cesty do divadla, ale to se moc volným časem nazvat nedá.“

Co se týče dárků, jsou dámy většinou velmi praktické. „Mám ráda, když jsou dárky taky k užitku. Dostala jsem třeba sekačku a raduji se z ní dodnes. A dále nechci vypadat, jakože se snažím o nějakou ušlechtilost, ale zcela upřímně velkým štěstím a dárkem pro nás všechny byla maminčina operace srdce. Štěstí nebýt zlomený, zaskočený osudem, to je taky velký dárek,“ odkryla sympatická Sabina. Stejně tak paní Janžurová ráda dostává věci do domácnosti. „ Dlouho jsem si přála mlýnek na maso, ale pak jsem ho našla na chalupě, takže nyní si přeji truhlářský ponk nebo dlátka. Ale musím říct, že nejhezčí dárek od Sabinky, jsem měla po premiéře filmu Zahradnictví – Rodinný přítel. Její výkon byl zkrátka úžasný,“ uvedla maminka Iva Janžurová.

Ovšem letos si obě ženy dopřály i něco ne tak docela praktického. Vzájemně si k narozeninám věnovaly luxusní klenoty. Zavítaly do atelieru Diamond Club, kde si vybraly šperky přímo na míru. Paní Janžurová si udělala radost originálním prstenem ze 14K zlata s přírodním krytalem iolitu sytě modré barvy. Prsten je zasazen ve stylu Art Deco a je také doplněn deseti broušenými diamanty na stranách. Zkrátka šperk hodný skutečné dámy, kterou paní Janžurová bezesporu je. Sabina Remundová zase sáhla po náušnicích Eveline z bílého zlata osazenými dvěma kulatými diamanty a dvěma safíry pocházející ze Sri Lanky. Během výběru si radily, zkoumaly, co jim sluší, zkusily mnoho vzácných kousků. Například náušnice, prstýnky, řetízky a spousta dalších originálních klenotů, které Diamond Club v Dlouhé ulici nechává vyrobit podle vlastních návrhů. Zároveň se snažily, aby se ceny šperků pohybovaly v podobné cenové relaci a jejich peněženky utrpěly rovnou ztrátu. Obě přitom zjistily, že preferují hlavně bílé zlato. Bylo zajímavé sledovat matku s dcerou, s jakým zaujetím pozoruje jedna druhou, jak se jejich názory na šperky shodují a jindy zase rozcházejí.

„ Obdivuji paní Janžurovou už od mládí jako skvělou herečku, proto pro mne bylo milým zjištěním, že v osobním kontaktu je přímá a má jasnou představu. Žádné hvězdné manýry, žádné zbytečné povídání, žádné ofuky. Bylo mi velkou ctí ji obsluhovat jako zákaznici. A paní Remundová byla také fantastická, úchvatná, milá a bezprostřední. Navíc je velmi univerzální z pohledu nošení šperků, což je skvělé,“ pronesla majitelka společnosti Diamond Club, Erika Lori.

„Chvíle společného nakupování jsou spíše dílem okamžiku a mimořádného volna, nikoliv nějakého dlouhodobě plánovaného aktu. Takže toto byla opravdu sváteční chvíle, kterou jsem si moc užila,“ dodala Remundová.

Janžurová s Remundovou se aktuálně potkávají ve hře Báječná neděle v parku Créve Couere v pražském divadle Kalich. Tato inscenace je režijním debutem Ivy Janžurové a další příležitostí trávit čas s dcerou. Z manželství, s již zesnulým hercem a režisérem Stanislavem Remundou, má ještě dceru Theodoru Remundovou, která je také herečkou a dokumentární režisérkou.

Foto: Diamond – Club

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit