kamagra bratislava €119.28

Herečka Patricie Solaříková vzala svého přítele do kina na film o Freddiem Mercurym!

Dlouho očekávaný film Bohemian Rhapsody konečně vtrhnul na plátna tuzemských kin! Příběh legendárního zpěváka Freddieho Mercuryho láká miliony diváků na celém světě
a v České republice tomu nebylo jinak. Na slavnostní premiéru, která se konala v pražském kině IMAX, dorazila i řada známých tváří. Vychutnat si tóny notoricky známých písní přišli frontmani kapely UDG, herec a zpěvák Milan Peroutka, zpěvačka Tonya Graves, herečka Patricie Solaříková nebo zpěvačka Katie Kei.

Film, na který čekali snad všichni fanoušci kapely Queen několik let, byl konečně slavnostně uveden i do českých kin. Snímek Bohemian Rhapsody mapuje životní a hudební dráhu jednoho z nejvýznamnějších zpěváků v historii. Příběh Freddieho Mercuryho, který byl známý svou extravagantností, začíná spolu s raketovým vzestupem skupiny Queen a končí nezapomenutelným koncertem Live Aid v roce 1985.

Freddie a jeho show se stala vzorem pro řadu hudebníků. Výjimkou nejsou ani členové kapely UDG, dvjočata Petr a Pavel Vrzákovi, kteří přišli načerpat inspiraci pro své chystané turné, kde oslaví své dvacáté výročí působení na hudební scéně. Zpěvačka Tonya Graves, která právě bojuje v reality show Závodní akademie, se přišla odreagovat a nabrat sílu po sobotním finálovém závodě v soutěži, která je k vidění na nové internetové televizi. Milovnice kapely Queen a hlavně oblíbená česká herečka Patricie Solaříková, dorazila mezi prvními hosty, a to v doprovodu svého přítele. Dvojice nešetřila úsměvy a ruku v ruce si vychutnávali skladby slavné kapely. Dalším hostem na slavnostní premiéře v kině IMAX byla talentovaná zpěvačka Katie Kei. Tato mladá slečna se pyšní nezaměnitelným hlasem, který mnozí připodobňují slavné zpěvačce Adele.

Nový film Bohemian Rhapsody můžete zhlédnout v Cinema City ve všech formátech! Vychutnejte si jeho velkolepost na největším plátně, kině IMAX, zažijte ho na vlastní kůži v kině 4DX, dokonalý zvuk se bude linout sálem Dolby Atmos a maximální zážitek poskytne VIP kino Chodov.

 

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit