sildenafil la serena €150.68

Hit skupiny NO NAME „Ďakujem, že si“ dostal nové aranžmá a krásný filmový klip!

Skupina NO NAME má fantastické novinky. Kluci přesně v den 26. výročí kapely zveřejňují krásný poetický klip k nové verzi megahitu Ďakujem, že si. Skladbu v novém hudebním aranžmá do filmové podoby zpracovali režisér Juraj Lehotský, kameraman Timoteus Křižka a producent Pavol Jelenek.

Igor Timko, Dušan Timko, Ivan Timko, Roman Timko, Zoli Šallai a Pavel Jakab ze skupiny NO NAME jsou na scéně přesně 26 let. Výročí slaví koncertováním a novým klipem k nové skladbě Ďakujem, že si.

„S každou novou sezónou, ať jsou to v létě festivaly nebo naše vlastní turné, pokaždé jemně měníme aranžmá tak, abychom přinesli posluchačům něco nového, nějaký přesah. A od té doby, co s námi hraje nový basák Pali Jakab, tak má kapela výraznou posilu i na tomto postu. A právě takovou inovací prošla i naše skladba Ďakujem, že si. Zahráli jsme ji na jednom koncertě na Moravě. Po koncertě za námi přišel šéf hudby rádia z Brna, že to okamžitě chce jako singl,“ neskrývá radost lídr kapely Igor Timko. Po předělané verzi hitu již sáhlo několik rádií a lze ho najít i na všech digitálních platformách.

„Nová verze skladby Ďakujem, že si je překopána od podlahy. Zůstaly v podstatě jen hitové a známé zpěvové linky. Píseň má kompletní nový háv. Zní to současně a posluchač má pocit, že se mu chce tancovat,“ těší se Igor Timko.

Klip ke skladbě svěřili NO NAME režisérovi Juraje Lehotskému, kameramanovi Timoteovi Křižkovi a producentovi Pavlovi Jelenekovi, se kterými kluci už léta spolupracují. Výsledkem je nádherný poetický filmový kousek. Předělávání písně Ďakujem, že si 2022 předznamenává podzimní vydání toho nejlepšího, co NO NAME za 25 let kariéry vytvořili pro české a slovenské fanoušky. Kapela totiž chystá bestofku a to v podobě vinylové desky. Nyní mají NO NAME nabité koncertní léto. Někdy hrají i šestkrát za týden.

„Jsme v jednom kole již od 1. dubna. Tím, že se koncerty za řekou Morava rozjely už začátkem jara a opatření s covidem se v Česku uvolnily rychleji, jsme koncertně aktivní už pět měsíců. Po uvolnění opatření nastal opačný extrém, tedy každý chce odehrát a zorganizovat všechno a hned. Pro muzikanty je to sice dobrá zpráva, ale je to náročné. Jsme tedy soustředění a koncentrovaní tak, abychom odehráli to, co máme v kapelovém kalendáři,“ uzavírá Igor Timko.

Aktuálně pracují NO NAME na novém albu a připravují i ​​vlastní turné.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit