kamagra funkar det pгівґ tjejer €123.49

Hudebník Honza Ponocný natočil duet s vycházející hvězdou Emily Burns!

Co vznikne, když jeden z nejzajímavějších českých muzikantů přizve ke spolupráci vycházející hvězdu britského písničkářství? Honza Ponocný alias Circus Ponorka původně napsal píseň Joyride Joyride k filmu Alice Nellis Buko. Oduševnělý něžný hlas Emily Burns do ní zapadl tak přirozeně, že vznikl duet plný radosti a klidu. Po masteringu v londýnském studiu Abbey Road se dočkal i hraného lyric videa od režiséra Vítka Brabce. Singl předznamenává desku Lost Angeles, kterou Circus Ponorka chystá na letošní podzim na labelu Tranzistor. 

Circus Ponorka & Emily BurnsJoyride Joyride:  https://youtu.be/nRYlnRQEXIU

„Joyride Joyride je jednoduchá průzračná písnička, na hony vzdálená elektropopu Emily i většině muziky, kterou dělám. Strašně mě baví skladby, které vzniknou tak nějak samy, bez dřiny a kalkulace,“ popisuje Honza Ponocný. Hudebník, který poslední dvě a půl dekády úzce spolupracoval s Mekym Žbirkou nebo Ivanem Králem, se právě na turné s Mekym seznámil i s Emily Burns.

„Léta jsem si ty akordy brnkal jen tak pro sebe, a pak jsem jednou zaslechl Emily hlas a nějak to docvaklo – ona se k duchu té písničky dokonale hodí. Je v tom celém lehkost, která mi strašně sedí – právě tak si užívám svobodu svého one-man-show, dělám si co chci a raduju se z toho.

Nové album připravoval ve svém domácím studiu deset let. „Ta pauza byla daná mojí prací. Hodně jsem koncertoval s Mekym i Ivanem Králem, do toho jsem skládal hudbu do filmů Alice Nellis nebo Petra Zelenky a samozřejmě hrál se svým projektem,“ vysvětluje hudebník.

V několika skladbách se na desce objeví objeví i Ponocného přátelé a spolupracovníci, jako je bubeník David Landštof, baskytarista Matěj Belko, a kromě Emily Burns i zpěváci Mikey Ariel a Yannick Tevi. Zvuk dobarví smyčcový orchestr vzniklý kolem Epoque Quartetu. „Do podzimu, než album vyjde, se chystám vydat ještě jednu písničku a plánujeme vinyl. Na ten se moc těším, jeho výtvarnou podobu totiž vymyslel Michal Kořán a strašně mě baví,“ uzavírá Ponocný.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit