la mejor farmacia en línea para sildenafil €61.64

Hvězda seriálu Most herec Martin Hoffmann si zahrál ve videoklipu!

Objev české hudební scény, Michal Kindl, před necelými dvěma lety debutoval albem Barvy. Nyní vydává již druhou ochutnávku z připravované desky. Aktuální novinka Úředník je v jeho tvorbě zvukovým i producentským posunem. Doprovází ji videoklip s hvězdou seriálu Most! Martinem Hoffmannem. Talentovaný zpěvák a pianista Kindl, který stihl zaujmout i Davida Kollera nebo Chinaski a vyrazit s nimi na turné, upozorňuje, že proti úředníkům rozhodně nic nemá.

„Každý někdy čekal na úřadě s lístečkem, než na něj přijde řada. A tak mě napadlo vytvořit recesi na tuto situaci, kterou každý zná,“ líčí zpěvák, kterého první motivy skladby napadli ve frontě na SPZku. „Byl jsem v ní asi čtyři a půl hodiny. Nápěvek jsem si tedy nahrál do telefonu a napsal i text, jenž má dvojí význam. Určitě se v něm úředníkům nechci vysmívat. I ti, co sedí v kukani, přemýšlí nad tím, že jsou tam tak trochu za trest, stejně jako lidé ve frontě. Je to oboustranně nevýhodný obchod,“ vysvětluje.

Skladbu pak začal s kapelou natáčet ve studiu Davida Kollera pod producentským dohledem Aleše Zenkla. Mixovalo se a masterovalo ve studiu Biotech Ecsona Waldese. Zároveň vznikal i videoklip. S hlavní rolí úředníka Michal Kindl nakonec oslovil Martina Hofmanna. „Typově mi do ní nejvíce seděl a jsem moc rád, že nabídku přijal,“ popisuje.

Představitel Luďana ze seriálu Most! na natáčení kývl, přestože jsou jeho doménou především divadelní prkna a filmová plátna. „Moc často v hudebních klipech neúčinkuju, ale tohle mi přišlo sympatický. Taky Michal, celý realizační tým a i jistá míra svobody, kterou jsem měl. Úředníka, kterého jsem ztvárnil, prostě potkat nechcete – všem úředníkům se tímto omlouvám! Ale jenom trochu,“ říká s úsměvem herec k natáčení.

Klip vznikal v areálu bývalé spořitelny v Českém Brodě a kromě Hofmanna se v něm objevila i celá zpěvákova kapela nebo fanynka, kterou muzikanti vybrali na základě soutěže na sociálních sítích. Kromě práce na druhém albu se muzikant v těchto dnech učí hrát na kytaru a snaží se co nejvíce času trávit v přírodě. „Také chystám jeden letní song, a pokud to situace dovolí, tak v říjnu s kapelou absolvujeme turné po kavárnách a menších klubech,“ uzavírá.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit