citrato de sildenafil para hipertensión pulmonar €125.83

Hvězdy muzikálu Mefisto řádily v aquaparku!

Zpěváci muzikálu Mefisto přivítali Mikuláše poněkud netradičně. Karolína Gudasová, Jan Kříž a Tomáš Trapl se sešli v pražském aquaparku, kde zazpívali nejzvučnější skladby z muzikálu a udělali tak radost návštěvníkům a zároveň pomohli přítomnému Mikuláši, Andělovi a Čertovi dětem rozdat sladké pochutiny.

„Já už mám děti velký, takže Mikuláše moc neřeším, ale když jsem byl malý já, tak jsem se šíleně bál a dokonce jsem se jednou mamince počůral do klína,“ svěřil se Tomáš Trapl s humorem svým vlastním.

Zato Jan Kříž se se čerta nikdy moc nebál, jelikož pochází z divadelní rodiny, kde se pořád někdo převlíkal za všelijaké příšery. „ Stalo se mi snad jednou, že jsem se bál, protože jsem v čertovi zrovna nepoznával žádného známého herce, jinak nikdy. Ale myslím si, že je dobré, když děti mají z něčeho respekt a rodiče takového záchranného strašáka,“ prozradil Honza.

„Já jsem taky nadšená, jak děti Mikuláše vnímají, je to hezká tradice. Jako malá holka, jsem se čerta bála, ale měla jsem připravenou nějakou básničku a vždy za ni dostala nějakou dobrotu,“ popsala Karolína Gudasová, jak to má s pátým prosincem.

V areálu aquaparku bylo krásné teplíčko a tak není divu, že se tam všem moc líbilo. Zpěváci se pohybovali po hladině bazénu a dováděli, co jim kostýmy dovolily. Měli na sobě totiž garderobu z představení Mefista. Přidal se i Anděl, Mikuláš a Čert.    Všichni se brzy spřátelili, zkrátka tomuto ďábelskému triu nikdo neodolá. „ Je mnohem příjemnější trávit mikulášský večer v teple, než mrznout někde na náměstí. Je tady výborná atmosféra,“ pochvalovala si prostředí Karolína Gudasová, jež na sobě měla krásné bílé šaty, které ji doprovází v roli Markétky.

Diváci, kteří si zvolili toto neobvyklé prožití Mikuláše, bylo mnoho a všichni se tvářili velice spokojeně. Přítomné děti dostaly spoustu pochutin a dospělé naopak nadchnul hudební doprovod, který stál opravdu za to. Zazněly zde písně z muzikálu Mefisto, který právě sklízí obrovský úspěch v divadle Hybernia.

„ Sice jsem se čerta nikdy nebál a nevěřil na něj, ale na pátého prosince jsem se vždycky ohromně těšil. Ovoce a čokolády, co jsem jako kluk dostával, stály za to. Navíc, když přišel Mikuláš, věděl jsem, že za chvíli dorazí i Ježíšek,“ prozradil na závěr vánočně naladěný Jan Kříž.

 

Foto: Archiv Muzikál Mefisto

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit